Zapraszamy do lektury Prusice24.pl

Dorota Leń | Środa 21.05.2014 aktualizacja: 21.05.2014, 17:58
Z przyjemnością przekazujemy Mieszkańcom Naszej Gminy kolejny, już drugi w tym roku numer Biuletynu Informacyjnego Gminy Prusice „Prusice24.pl”.

Lata 2010 – 2014 to dla Gminy Prusice czas zmian na lepsze, czas wielu działań i inwestycji, czas pozyskania wielu dotacji i dofinansowań oraz czas wielu wydarzeń muzycznych, kulturalnych i sportowych. W tym numerze mogą Państwo zobaczyć podsumowanie najważniejszych zrealizowanych inwestycji na terenie Gminy Prusice w latach 2011 – 2012.

Ponadto w tym numerze przedstawiamy Państwu informacje o bieżących inwestycjach drogowych oraz budowach, przebudowach i remontach świetlic. O zrealizowanych inwestycjach, marzeniach, priorytetach będzie można przeczytać w rozmowie z Radnym Miasta i Gminy Prusice Wacławem Bieniasem oraz Sołtysem Kopaszyna Tomaszem Kowalczykiem.

Będzie także okazja do zapoznania się z aktualną - poszerzoną ofertą Prusickiego Centrum Fitness oraz Prusickiego Obiektu Multifunkcyjnego. Przeczytają Państwo relacje ze spotkania ze Stanisławem Huskowskim, wiceministrem administracji i cyfryzacji oraz obejrzą fotorelacje z wydarzeń kulturalnych i sportowych, takich jak: wizyta Kabaretu Neonówka w Prusicach, spotkanie z Piłkarzami WKS Śląsk Wrocław, Majówka w Skokowej oraz Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Prusice.

Zapraszamy wszystkich Czytelników do współtworzenia kwartalnika Prusice24.pl.

Jeżeli uważacie, że jakiś temat powinien zostać przestawiony na łamach prasy lokalnej prosimy o kontakt pod adresem prusice24@prusice.pl.

Tutaj znajduje się wydanie w wersji elektronicznej: http://prusice.pl/Prusice24_052014.pdf

 

Życzymy miłej lektury!!!

|