Zapraszamy do lektury Prusice24.pl

Dorota Leń | Piątek 14.03.2014 aktualizacja: 14.03.2014, 09:27
Z przyjemnością przekazujemy Mieszkańcom Naszej Gminy, pierwszy numer Biuletynu Informacyjnego Gminy Prusice „Prusice24.pl” w roku 2014.

Minione 12 miesięcy, to czas wielu inwestycji, wydarzeń kulturalnych i sportowych, a także okres pozyskania wielu dotacji ze środków zewnętrznych oraz otrzymania nagród, tytułów i wyróżnień za ogrom pracy, o czym możemy przeczytać w artykule podsumowującym miniony rok.

Długo oczekiwana inwestycja, jakim jest Prusickie Centrum Fitness, wreszcie zostało zakończone i uroczyście w styczniu otwarte, a dzięki ciekawej ofercie zajęć grupowych, oraz  atrakcyjnych cenach karnetów i wejściówek, cieszy się ono sporym zainteresowaniem w całym powiecie. Rok 2014 to okres największej ilości inwestycji, jakie będą miały miejsce na terenie Gminy Prusice. Wśród nich znajdą się m.in.: drogi i chodniki, a także świetlice. To wszystko jednak sporo kosztuje, o tym czy Gminę Prusice na to stać, opowiada w rozmowie Skarbnik Miasta i Gminy Prusice- Konrad Buczek.

W tym numerze przedstawiamy Państwu również, informacje o zrealizowanych i bieżących inwestycjach, relacje z wydarzeń kulturalnych oraz sportowych, które odbyły się na terenie Naszej Gminy, informacje o sukcesach oraz złożonych i dofinansowanych projektach unijnych, a także wiele innych interesujących tematów.

Zapraszamy wszystkich Czytelników do współtworzenia kwartalnika Prusice24.pl.

Jeżeli uważacie, że jakiś temat powinien zostać przestawiony na łamach prasy lokalnej prosimy o kontakt pod adresem prusice24@prusice.pl.

Tutaj znajduje się wydanie w wersji elektronicznej: http://www.prusice.pl/Prusice24_032014.pdf

Życzymy miłej lektury!!!

|