Zapraszamy do lektury nowego numeru Gazety Prusice24

Dorota Leń | Poniedziałek 02.12.2013 aktualizacja: 02.12.2013, 14:28
Zachęcamy Mieszkańców Naszej Gminy do przeczytania kolejnego numeru Biuletynu Informacyjnego Gminy Prusice.

Burmistrz Igor Bandrowicz został Najlepszym Burmistrzem na Dolnym Śląsku w ramach Plebiscytu Gazety Wrocławskiej. Czy zasłużył na ten sukces? Jakie inwestycje zostały zrealizowane przez 3 lata jego kadencji?  Co jest największym sukcesem gminy? Jakie plany inwestycyjne Gmina ma na 2014 rok? Na te i inne pytania znajdą Państwo odpowiedzi w wywiadzie przeprowadzonym z Burmistrzem Miasta i Gminy Prusice.

Ostatnie miesiące to również okres realizacji wielu inwestycji takich jak: Przebudowa Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Prusicach, Budowa Gminnej Biblioteki, Fitness, przebudowa dróg gminnych, plac zabaw w Krościnie Małej czy też Orlik w Pawłowie Trzebnickim. O realizacji tych inwestycji na dalszych stronach naszej gazety.

W tym numerze przedstawiamy Państwu również relację z wydarzeń kulturalnych, sportowych oraz okolicznościowych, które odbyły się na terenie Naszej Gminy, a także informacje o sukcesach oraz złożonych i dofinansowanych projektach unijnych.

Zapraszamy wszystkich Czytelników do współtworzenia kwartalnika Prusice24.pl. Jeżeli uważacie, że jakiś temat powinien zostać przestawiony na łamach prasy lokalnej prosimy o kontakt pod adresem prusice24@prusice.pl.

Gazetę w wersji papierowej można znaleźć oczywiście bezpłatnie w sklepach na terenie Gminy Prusice, a także w Urzędzie Miasta i Gminy w Prusicach.

Biuletyn jest także do pobrania w wersji elektronicznej w pdfie tutaj

Redakcja

|