Zapraszamy do lektury Biuletynu Informacyjnego Gminy Prusice

Dorota Leń | Środa 01.07.2015 aktualizacja: 01.07.2015, 22:30
Z przyjemnością przekazujemy Mieszkańcom Naszej Gminy nowy numer Biuletynu Informacyjnego Gminy Prusice „Prusice24.pl”.

Ostatnie miesiące w naszej Gminie to szereg prac i działań na wielu płaszczyznach tj.: edukacja, kultura, sport, polityka, ścieżki rowerowe a także inwestycje i działania na terenach wiejskich oraz gospodarka niskoemisyjna.

W tym numerze mogą Państwo przeczytać o sukcesie Gminy Prusice w Rankingu Perła Samorządu na 25-lecie samorządu lokalnego, a także o wysokich sukcesach szkół z terenu Gminy Prusice na arenie wojewódzkiej i ogólnopolskiej. O samorządności, parlamentaryzmie i spotkaniu z młodzieżą w Zespole Szkół w Prusicach będzie można się wiele dowiedzieć z wywiadu z Posłem na Sejm RP Michałem Jarosem, a także w materiale o lekcji samorządności.

Ponadto Mieszkańcy będą mogli zapoznać się z systemem gospodarki odpadami komunalnymi w Gminie Prusice, a także z aktualnym harmonogramem wywozu śmieci od lipca do grudnia 2015 roku.

W materiale o założeniu Profilu Zaufanego w Urzędzie Miasta i Gminy w Prusicach przekonujemy dlaczego Mieszkańcy powinni go założyć, czym jest tak naprawdę profil zaufany? Jakie daje korzyści i jak działa?

W tym numerze będzie również okazja do przeczytania i obejrzenia fotorelacji z wydarzeń kulturalno – sportowych, które miały miejsce w ostatnim czasie na terenie Gminy Prusice, takich jak: Majówka w Skokowej, Magiczne Piotrkowice oraz Dzień Dziecka w Prusicach.

Zapraszamy wszystkich Czytelników do współtworzenia Prusice24.pl.

Jeżeli uważacie, że jakiś temat powinien zostać przestawiony na łamach prasy lokalnej prosimy o kontakt pod adresem prusice24@prusice.pl.

Życzymy miłej lektury!!!

 

NUMER 1/2015 PRUSICE24 MOŻNA POBRAĆ TUTAJ


|