Zagłosuj na Prusice w Plebiscycie Śląska Super Gmina

Dorota Leń | Wtorek 10.04.2012 aktualizacja: 11.04.2012, 19:14
Wysyłając SMS pod numer 71051 o treści wroc.gmina.prusice można zagłosować na naszą Gminę w Plebiscycie Śląska Super Gmina. Jest to dość proste i kosztuje nie wiele, gdyż koszt wysłania SMSa to 1,23 zł brutto. Plebiscyt trwa do końca października 2012 roku.

Gazeta „Wrocławianin” w regionach pod patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego i Marszałka Województwa Śląskiego ogłosiła Plebiscyt na Śląską Super Gminę!!!. Na liście 30 najlepszych Gmin z obu województw na pozycji 22. znajdują się Prusice.

Wszystkich mieszkańców naszej Gminy i nie tylko zachęcamy do wspólnego głosowania na naszą małą ojczyznę, aby znalazła się ona na najwyższym miejscu podium.

Dla najlepszych Gmin czekają już przygotowane przez Wrocławianina statuetki, na których zostaną wygrawerowane nazwy zwycięskich Gmin w Plebiscycie.

Aby zagłosować na Gminę Prusice trzeba wysłać SMSa pod numer 71051 o treści wroc,gmina.prusice. W nazwach miejscowości nie używamy polskich znaków. Wielkość liter nie ma znaczenia, a koszt SMSa to 1,23 zł brutto.

Plebiscyt trwa do końca października. Jednak co miesiąc – dokładnie 15-sty sms każdego miesiąca otrzymuje nagrodę od Redakcji Wrocławianina w wysokości 300 zł.

Więcej szczegółów można przeczytać w aktualnym numerze WROCŁAWIANINA na str. 17.

|