Wyniki do Rady Miasta i Gminy w Prusicach

Dorota Leń | Niedziela 23.11.2014 aktualizacja: 23.11.2014, 16:41
W niedzielę 16 listopada 2014 roku Mieszkańcy Gminy Prusice poza Burmistrzem Miasta i Gminy Prusice czy też Radnymi do Powiatu Trzebnickiego oraz Sejmiku Województwa Dolnośląskiego wybrali 15 osobową Radę Miasta i Gminy Prusice. W skład nowej rady będą wchodzić: Zbigniew Hrycak, Robert Kawalec, Stanisław Leśniak, Marian Radzik, Józef Gruchała, Artur Bagiński, Czesław Suchacki, Anna Dyjak, Wacław Bienias, Janusz Łesak, Michał Syrnik, Kamil Szydełko, Grzegorz Kokoszka, Sławomir Tomaszek oraz Zbigniew Ziomek.

Przypominamy, że w czterech okręgach kandydaci w związku z brakiem kontrkandydatów automatycznie zostali Radnymi Miasta i Gminy Prusice:

Okręg nr 7 – Czesław Suchacki, KWW Igora Bandrowicza

Okręg nr 8 – Anna Dyjak, KWW Igora Bandrowicza

Okręg nr 9 – Wacław Bienias, KWW Igora Bandrowicza

Okręg nr 12 – Kamil Szydełko, KWW Igora Bandrowicza

 

Liczba oddanych głosów na kandydatów do Rady Miasta i Gminy w Prusicach:

 

Okręg nr 1:

Miszczuk Zbigniew Przemysław, KW Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Prusickiej – 54

Nawdziun Daniel, KWW Igora Bandrowicza – 36

Hrycak Zbigniew, KWW Zbigniew Hrycak - 86

 

Okręg nr 2:

Grela Kamil Józef, KW Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Prusickiej – 105

Kawalec Robert Władysław, KWW Igora Bandrowicza – 170

 

Okręg nr 3:

Kowal Ewa Jadwiga, KW Prawo i Sprawiedliwość – 37

Leśniak Stanisław, KW Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Prusickiej – 74

Stankiewicz Monika, KWW Igora Bandrowicza – 64

 

Okręg nr 4:

Kolad Dorota, KW Prawo i Sprawiedliwość – 31

Musielak Robert, KW Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Prusickiej – 130

Radzik Marian, KWW Igora Bandrowicza – 140

 

Okręg nr 5:

Wilczyńska Renata Krystyna, KW Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Prusickiej – 77

Gruchała Józef, KWW Igora Bandrowicza – 151

 

Okręg nr 6:

Bagiński Artur Piotr, KW Prawo i Sprawiedliwość – 241

Zając Grzegorz Maciej, KWW Igora Bandrowicza – 186

 

Okręg nr 10:

Włodarczyk Tadeusz, KW Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Prusickiej – 49

Łesak Janusz Marcin, KWW Igora Bandrowicza – 174

Koziełko Przemysław, KWW Przemysława Koziełko – 74

Tarbaj Joanna, KWW Joanny Tarbaj – 39

 

Okręg nr 11:

Wadowski Feliks Józef, KW Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Prusickiej – 66

Syrnik Michał, KWW Igora Bandrowicza – 228

 

Okręg nr 13:

Piotrowska Maria Weronika, KW Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Prusickiej – 71

Kokoszka Grzegorz, KWW Igora Bandrowicza – 219

 

Okręg nr 14:

Dragosz Henryk, KW Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Prusickiej – 142

Tomaszek Sławomir, KWW Igora Bandrowicza – 169

 

Okręg nr 15:

Ziomek Zbigniew Waldemar, KWW Igora Bandrowicza – 263

Olszańska Dorota, KWW Wszemirów – 205

 

Wszystkim Radnym Rady Miasta i Gminy Prusice serdecznie gratulujemy i życzymy dążenia do zamierzonych celów. 

|