WYJAZD STUDYJNY DO SPYTKOWA I DOBKOWA

Dorota Leń | Niedziela 19.08.2012 aktualizacja: 19.08.2012, 11:47
Jeśli jesteś aktywnym mieszkańcem swojej miejscowosci, jesteś zaangażowany w zmiany swojej wsi, jeśli masz pomysły na to jak sprawić aby Twoje sołectwo stało sie miejscem atrakcyjnym dla własnych mieszkańców, ale nie wiesz skąd wziąć pieniądze na realizację, jeśli chciałbyś aby Twoja pasja przynosiła Ci dochód... pojedź z nami do miejsc, które już od jakiegoś czasu mają pomysł na siebie

W dniach 31 sierpień - 1 wrzesień organizujemy wizytę studyjną do miejscowości Spytków, który słynie między innymi z tego, że potrafi zdobywać największą ilość środków zewnętrznych z przeznaczeniem na rozwój wsi i mieszkańców w przeliczeniu na jednego mieszkańca.

Drugiego dnia odwiedzimy Dobków w gminie Świerzawa, który został wybrany najpiękniejszą wsią Dolnego Śląska w 2011 r. Na miejscu bedzie można zobaczyć w jaki sposób realizować swoje pasje, będące jednocześnie sposobem na utrzymanie się.

W obu miejscowościach odbędą się warsztaty (plecenie ze słomy, ceramiczne i w drewnie)

Wyjazd 31 sierpnia z Obornik Śląskich o godz 8.00. Po drodze przejazd przez Trzebnicę i Wisznie Małą. Powrót 1 września około 19:00.

Zapewniamy wyżywienie, transport i nocleg.

 Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Kraina Wzgórz Trzebnickich

kontakt:

lgdkwt@wp.pl

510 046 930"

Zgłoszenia prosimy kierować bezpośrednio do LGD lub przez Urząd Miasta i Gminy w Prusicach - przez Panią Dorotę Leń (pokój nr 11) - tel. 71 312 62 24 wew. 86 albo e-mail: d.len@prusice.pl

|