Święto Jabłka i Szarlotki w Pawłowie Trzebnickim

Dorota Leń | Piątek 28.09.2012 aktualizacja: 28.09.2012, 12:19
W sobotę 6 października w Pawłowie Trzebnickim po raz trzeci będzie królowało jabłko i szarlotka. W trakcie imprezy odbędzie się konkurs na najlepsze ciasto z jabłkami. Nie zabraknie akcentu ludowego w wykonaniu Zespołu Ludowego „Strupinianie”, a także występów muzycznych lokalnych muzyków: Klaudii Adamus, Estery Wrony i Moniki Słomskiej. Fundusze zgromadzone podczas loterii fantowej zostaną przeznaczone na remont Kościoła św. Ap. Piotra i Pawła w Pawłowie Trzebnickim.

Zainteresowani udziałem w konkursie na najlepsze ciasto z jabłkami mogą się zgłaszać włącznie do piątku 5 października do Pani Joanny Wiraszki pod nr tel. 505 060 095 oraz e-mailowo: jowir@wp.pl.

Organizatorami tegorocznej, już trzeciej edycji są: Stowarzyszenie „Aktywni” w Pawłowie Trzebnickim, Starostwo Powiatowe w Trzebnicy,  Gmina Prusice, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Prusicach oraz Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Kraina Wzgórz Trzebnickich.

W imieniu Organizatorów bardzo serdecznie zapraszamy na biesiadę jabłkową do świetlicy wiejskiej w Pawłowie Trzebnickim  od godz. 15.

|