Wicemarszałek Radosław Mołoń w Prusicach

Dorota Leń | Niedziela 16.06.2013 aktualizacja: 16.06.2013, 11:23
Urząd Miasta i Gminy w Prusicach w czwartek 13 czerwca 2013 roku odwiedził Marszałek Województwa Dolnośląskiego Radosław Mołoń, który rozmawiał z samorządowcami, radnymi gminy i powiatu oraz członkami organizacji pozarządowych o nowej perspektywie finansowania w latach 2014 – 2020.

Kluczową informacją dla Gminy Prusice była wiadomość, że Zarząd Województwa Dolnośląskiego w czwartek 13 czerwca przyznał dotację naszej Gminie w wysokości 300 tys. zł na realizację projektu realizowanego w ramach działania „Biblioteka +”  z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

Na ręce marszałka podziękowania w imieniu Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza złożyła Wiceburmistrz Kazimiera Rusin. Na wygrawerowanej pamiątce widnieje treść: Gmina Prusice serdecznie dziękuje za okazaną pomoc i wsparcie w realizacji projektów w zakresie kultury, sportu i rekreacji, turystyki i osób niepełnosprawnych oraz za zaangażowanie w nowoczesny rozwój naszej Małej Ojczyzny.


Wicemarszałek również z rąk Przewodniczącego Rady Miasta i Gminy Prusice Zbigniewa Ziomka otrzymał kosz produktów lokalnych, zaś Sekretarz Miasta i Gminy Prusice Grzegorz Terebun wręczył zaproszenie na III Dni Prusic. 

|