TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY PRUSICE

Dorota Leń | Poniedziałek 16.07.2012 aktualizacja: 19.07.2012, 08:02
W najbliższą sobotę 21 lipca rozpoczynają się rozgrywki eliminacyjne w Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza. Finał zaplanowano na sobotę 28 lipca na boisku sportowym we Wszemirowie.

W najbliższy weekend rozpoczyna się kolejny Turniej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Prusice. W całym turnieju bierze udział sześć drużyn: Orzeł Prusice, Dolpasz Skokowa, Oldboy’s Skokowa, Błękitni Pawłów Trzebnicki, Sybes Strupina i Sparta Wszemirów. Ci ostatni,ze względu na to że są gospodarzami finału nie biorą udziału w eliminacjach, tylko wystąpią od razu w finale. Pozostałe 5 drużyn zostało podzielone na dwie grupy eliminacyjne. I tym samym w sobotę o godz. 11 na Stadionie Sportowym przy ul. Powstańców Śląskich w Prusicach zmierzą się drużyny z grupy I: Orzeł Prusice, Dolpasz Skokowa i Oldboy’s Skokowa. Każda drużyna rozegra po dwa mecze z dwoma połowami po 20 min.

Zmagania sportowej drugiej grupy eliminacyjnej odbędą się w niedzielę 22 lipca o godz. 16 na boisku sportowym w Pawłowie Trzebnickim. Tamtejsi Błękitni zmierzą się z Sybesem Strupiną.

Jeśli chodzi o finał to zaplanowano go na przyszłą sobotę 28 lipca na boisku sportowym we Wszemirowie.

Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy na rozgrywki sportowe. 

|