Sukces Szkoły Podstawowej w Piotrkowicach w powiatowych zawodach pływackich

Dorota Leń | Sobota 14.06.2014 aktualizacja: 14.06.2014, 12:13
Wiktoria Wilk uczennica klasy II Szkoły Podstawowej w Piotrkowicach zajęła II miejsce i zdobyła srebrny medal w piątek 13 czerwca 2014 roku w zawodach pływackich o Puchar Kocich Gór i Doliny Baryczy w kategorii klas I – III, które odbyły się w Parku Wodnym „Zdrój” w Trzebnicy. Natomiast Szkoła Podstawowa w Piotrkowicach otrzymała Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza dla najlepszej szkoły z Gminy Prusice za udział w zawodach pływackich z rąk Zastępcy Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Kazimiery Rusin.

W powiatowych zawodach na basenie w Trzebnicy Gminę Prusice dzielnie reprezentowali uczniowie Szkoły Podstawowej w Piotrkowicach: Wiktoria Wilk z klasy II oraz Marcel Tomaszek z klasy IV pod opieką Pani Iwony Kiepul. Podczas zawodów pływackich na wszystkich uczestników czekało wiele emocji sportowych.

Szkoła w Piotrkowicach na tegorocznych zawodach odniosła dwa sukcesy: Weronika Wilk, zdobyła srebrny medal i zajęła II miejsce w zawodach pływackich w kategorii klasy I – III, a Szkoła Podstawowa w Piotrkowicach otrzymała Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza.

Puchary i medale najlepszym uczniom i szkołom wręczał Prezes Trzebnickiego Parku Wodnego „Zdrój” Dariusz Drukarczyk oraz Wiceburmistrz Miasta i Gminy Prusice Kazimiera Rusin

Naszym uczniom gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych, zaś pozostałe szkoły z terenu Gminy Prusice zachęcamy do udziału w następnej edycji zawodów pływackich.


|