Spoko Senior 2012

Dorota Leń | Sobota 22.09.2012 aktualizacja: 22.09.2012, 16:37
Do 15 października 2012 roku można się zgłaszać do konkursu \"Spoko Senior 2012\" Konkurs Spoko Senior ma na celu znalezienie ciekawych, pozytywnych seniorów, pokazanie ich innym i udowodnienie, że nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu.

"Spoko Senior 2012" to już trzecia edycja konkursu, podczas których nagradzani są Seniorzy. Ludzie którzy sie zgłaszają, lub zostają zgłoszeni do konkursu to często ludzie skromni, nie działający dla rozgłosu czy sławy. Realizują swoje hobby, zarażają innych swoimi pasjami, działają w swoich małych społecznościach służąc pomocą, radą i czasem. Spisują kroniki rodzinne, fotografują, malują, uczą się japońskiego… wymieniać by tak można bez końca…

badge_200x200pxls

Konkurs Spoko Senior ma  na celu znalezienie ciekawych, pozytywnych seniorów, pokazanie ich innym i udowodnienie, że nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu.

Jak zostać Spoko Seniorem 2012?

Wystarczy tylko wysłać do nas wypełniony formularz zgłoszeniowy i zdjęcie kandydata na Spoko Seniora.
Formularz zawiera podstawowe dane i zgodę na udział w Konkursie oraz opis Kandydatki/Kandydata do tytułu Spoko Seniora 2012 roku. Tutaj należy opisać pasje, aktywności, zainteresowania. Wszystko, co ciekawe, co zaraża optymizmem i czym warto się podzielić.

Zgłoszenie należy przysłać

lub

  • pocztą tradycyjną na adres: Stowarzyszenie „mali bracia Ubogich”, ul. W. Andersa 13 00-159 Warszawa w nieprzekraczalnym terminie do 15 października 2012 r.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (Word) - kliknij
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (PDF) - kliknij

Konkurs Spoko Senior 2012 jest częścią większej akcji „STAROŚĆ też RADOŚĆ! Spokosenior.pl” organizowanej przez Stowarzyszenie „mali bracia Ubogich” w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Osób Starszych.

REGULAMIN KONKURSU - kliknij

Więcej informacji: Joanna Mielczarek, info@malibracia.org.pl, 22/635 13 64

Więcej informacji: www.spokosenior.pl

|