Spełniaj swoje marzenia z kamerą na WARSZTATACH FILMOWYCH

Dorota Leń | Sobota 14.04.2012 aktualizacja: 16.04.2012, 00:37
Już od 30 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Prusicach rozpoczną się warsztaty filmowe dla młodzieży od 13 roku życia. Zajęcia dla zainteresowanych filmem, kamerą, ujęciami, montażem i innymi ciekawostkami będzie prowadził Bartosz Bednarz.

Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz wychodząc naprzeciw zainteresowaniom młodzieży z terenu Gminy Prusice wzbogaca ofertę zajęć w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Prusicach. Pierwszą nowością już od końca kwietnia będą warsztaty filmowe. 

 – Zajęcia są przeznaczone dla osób od 13 roku życia – podkreśla prowadzący zajęcia Bartosz Bednarz dodając: –  Na warsztatach zainteresowani będą poznawać zarówno rzeczy teoretyczna, jak praktyczne. Praca będzie przebiegała na profesjonalnym sprzęcie.

Podczas zajęć zostaną poruszone takie zagadnienia, jak: kinematografia europejska, typy ujęć, sztuka montażu filmu, podstawy reżyserii, czy produkcja filmowa. Uczestnicy zajęć nauczą się również spostrzegawczości, świadomego i czułego odbioru filmu

– Uczestnicy będą również kręcić etiudy autorskie, filmy promocyjne oraz teledyski – podkreśla instruktor warsztatów, kontynuując: – Planowane są również wyjazdy studyjne .

Spotkanie informacyjne dla zainteresowanych uczestnictwem w warsztatach odbędzie się we wtorek 24 kwietnia o godz. 18.00 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Prusicach.

Na spotkaniu będzie można spotkać się z prowadzącym oraz otrzymać odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące zajęć filmowych.

Wszyscy zainteresowani uczestnictwem w warsztatach mogą się zgłaszać u Bartosza Bednarza pod nr tel. 782 716 127, a także drogą e-mailową: baronthedj@gmail.com

|