\"ROZKŁAD JAZDY\" PRUSICKIEJ FAN STREFY W NAJBLIŻSZYCH DNIACH

Dorota Leń | Czwartek 14.06.2012 aktualizacja: 14.06.2012, 18:59
Prusicka Fan Strefa przy ul. Szpitalnej w Prusicach działa codziennie i jest licznie odwiedzana przez mieszkańców Prusic, Gminy Prusice i nie tylko. Podczas wtorkowego meczu Polska - Rosja było w niej ponad 300 kibiców biało - czerwonych.

Prusicka Fan Strefa jest czyna do piątku 15 czerwca w godzinach od 17 do 23. Natomiast od soboty 16 czerwca będzie otwierana dopiero od godz. 19 do 23.

W barze Fan Strefy na kibiców czeka pyszne zimne piwo, napoje, a także smakołyki do zjedzenia – szaszłyki, kiełbasa i karkówka oraz pysznych chleb ze smalcem i ogórkami kiszonymi przygotowane przez dziewczyny ze Stowarzyszenia „Prusiczanin”.

 



Najmłodsi mogą pomalować sobie twarz u dziewczyn ze Straży Miejskiej, a także kupić popcorn i watę cukrową.

 



Na specjalnie przygotowanym boisku dla najmłodszych czekają konkursy piłkarskie, a w namiotach gry na konsolach prowadzone przez GOKiS.


Nad wszystkim czuwa Burmistrz, pracownicy Urzędu Miasta i Gminy w Prusicach, Stowarzyszenie „Prusiczanin”, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Prusicach oraz Straż Miejska.


 

Czwartek 14 czerwca 2012
#13: ITA v CRO, 18.00CET, Poznań
#14: ESP v IRL, 20.45CET, Gdańsk

Piątek 15 czerwca 2012
#15: SWE v ENG, 18.00CET, Kijów
#16: UKR v FRA, 20.45CET, Donieck

Sobota 16 czerwca  2012
#17: CZE v POL, 20.45CET, Wrocław
#18: GRE v RUS, 20.45CET, Warszawa

Niedziela 17 czerwca 2012
#19: POR v NED, 20.45CET, Charków
#20: DEN v GER, 20.45CET, Lwów

Poniedziałek 18 czerwca 2012
#21: CRO v ESP, 20.45CET, Gdańsk
#22: ITA v IRL, 20.45CET, Poznań


|