Riki Tiki Adamczyki zwycięzcą prusickiej halówki

Dorota Leń | Niedziela 17.02.2013 aktualizacja: 17.02.2013, 14:22
W niedzielę 3 lutego 2013 roku na hali w Zespole Szkół w Prusicach odbyła się VII, a jednocześnie ostatnia kolejka Ligi Halowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Prusice. Wszystkie spotkania przyniosły wiele emocji zarówno na boisku, jak i na trybunach. Najlepsi okazali się piłkarze drużyny Riki Tiki Adamczyki zdobywając Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Prusice

Wyniki I kolejki:

15:00 Samorządowcy – Orzeł Prusice Juniorzy 3:9 (1:3)

Samorządowcy: Bandrowicz, Kikut, Brodala

Orzeł: Szydełko x3, Krzysztof Grys x2, Marut x2, Małczak, Grech

 

16:00 FC Wszemirów – Orzeł Prusice Seniorzy 3:5 (1:3)

Wszemirów: Bednarz x2, Kołodziej

Orzeł: Katra x2, Adamczyk, Gierc, Wiraszka

 

17:00 Ministranci Żmigród – Riki Tiki Adamczyki 5:6 (2:2)

Ministranci: Jasłowski x2, Kowal, Habiński, Wacyra

Riki Tiki: Gryz x2, Gajewski, Garncarz, Zdybel, Krajewski

 

18:00 Błękitni Pawłów Trzebnicki – LKS Dolpasz Skokowa 3:15 (1:7)

Błękitni: Parysek, Krystian Jajko, Mróz

Dolpasz: Konopacki x8, Jankowiak x3, Kozal, Hliwa, Dzik, Kaczałko

 

Wyniki II kolejki:

15:00 Błękitni Pawłów Trzebnicki – Riki Tiki Adamczyki – 6:8

Błękitni: Krystian Jajko x3, Kulej, Jajko, Parysek

Riki Tiki: Krajewski x3, Molski x2, Gryz x2, Miara

 

16:00 Orzeł Prusice Seniorzy – Ministranci Żmigród – 7:5

Orzeł: Katra x3, Wiraszka, Maziarz, Bąk, Sztylka

Ministranci: Habiński x2, Wacyra x2, Jórdeczka

 

17:00 Samorządowcy – FC Wszemirów 6:5

Samorządowcy: Bandrowicz x3, Sokołowski x2, Kikut

Wszemirów: Fornal x2, Łukaszewski, Tarnowski, Bednarz

 

18:00 Orzeł Prusice Juniorzy – LKS Dolpasz Skokowa 2:12

Orzeł: Szydełko x2

Dolpasz: Płatek x3, Okoński x3, Dzik x3, Hliwa, Górnicki, Jankowiak

 

Wyniki III kolejki:

15:00 Orzeł Prusice Juniorzy – FC Wszemirów 3:6 (0:3)

Orzeł: Szydełko x2, Szustak

Wszemirów: Bednarz x4, Tarnowski, Półrolniczak

16:00 Samorządowcy – Orzeł Prusice Seniorzy 1:4 (0:3)

Samorządowcy: Terebun

Orzeł: Łazebny, Katra, Bąk, Grabowski

 

17:00 Błękitni Pawłów Trzebnicki – Ministranci Żmigród 5:6 (0:2)

Błękitni: Mróz x3, Krystian Jajko x2

Ministranci: Wacyra x4, Jasłowski, Habiński

 

18:00 Riki Tiki Adamczyki – Dolpasz Skokowa 7:6 (3:0)

Riki Tiki: Gryz x3, Molski, Miara, Stetner, Garncarz

Dolpasz: Konopacki x3, Dzik, Sokołowski, Kaczałko

Wyniki IV kolejki

15.00 Orzeł Prusice Seniorzy – Riki Tiki Adamczyki  3:8(2:5)

Orzeł: Wiraszka x2, Adamczyk
Riki Tiki: Gryz x3, Miara x2, Krajewski x2, Garncarz

 

16.00 Orzeł Prusice Juniorzy – Ministranci Żmigród  4:11(1:4)

Orzeł: Szydełko x3, Grech
Ministranci: Habiński x4, Wacyra x3, Jórdeczka x2, Jędrkowiak, Belcarz

 

17.00 Błękitni Pawłów Trzebnicki – FC Wszemirów   6:12(4:5)

Błękitni: K. Jajko x4, Kulej x2
Dolpasz: Tarnowski x3, Półrolniczak x2, Fornal x2, Pyrz x2, Rabijak x2, Bednarz

 

18.00 Samorządowcy - Dolpasz Skokowa 4:11(2:3)

Samorządowcy: Tracichleb x2, Skrzypiec, T. Sokołowski
Dolpasz: Konopacki x3, Sokołowski x3, Płatek x3, Jankowiak x2, 

Wyniki V kolejki:

15.00 Samorządowcy – Błękitni Pawłów Trzebnicki 3:11 (1:4)

Samorządowcy: Bandrowicz x2, Tracichleb

Błękitni: Jajko Krystian x5, Parysek x3, Kulej x2, Jajko Piotr

 

16.00 FC Wszemirów – Riki Tiki Adamczyki 4:5 (1:3)

Wszemirów: Półrolniczak, Tarnowski, Fornal

Riki Tiki: Gryz x2, Krajewski x2, Zdybel

 

17.00 Orzeł Prusice Juniorzy – Orzeł Prusice Seniorzy 0:7 (0:1)

Juniorzy:

Seniorzy: Katra x3, Maziarz x2, Gierc, Bacański

 

18.00 Ministranci Żmigród – LKS Dolpasz Skokowa 9:6 (3:1)

Ministranci: Jasłowski x4, Habiński x3, Wacyra x2

Dolpasz: Konopacki x3, Płatek x2, Burchacki

Wyniki VI  kolejki:

15:00 Orzeł Prusice Juniorzy - Riki Tiki Adamczyki 4:6 (2:2)

Orzeł: Bąk x2, Szydełko, Grech

Riki Tiki: Gryz x2, Gajewski x2, Garncarz x2

 

16:00 Błękitni Pawłów Trzebnicki - Orzeł Prusice Seniorzy 0:11 (0:7)

 Błękitni:

Orzeł: Łazebny x5, Katra x4, Gierc, Bacański

 

17:00 Samorządowcy - Ministranci Żmigród 5:9 (3:5)

Samorządowcy: Bandrowicz x2, Kramarz, Brodala, Skrzypiec

Ministranci: Habiński x4, Jórdeczka x2, Wacyra x2, Jasłowski

 

18:00 FC Wszemirów - LKS Dolpasz Skokowa 5:10 (1:3)

Wszemirów: Tarnowski x2, Kołodziej x2, Rabijak

Dolpasz: Konopacki x7, Hliwa x2, Dzik

 

Wyniki VII  kolejki:

15.00 FC Wszemirów – Ministranci Żmigród 7:10 (4:6)

FC Wszemirów: Fornal x3, Rabijak x2, Półrolniczak x2

Ministranci Żmigród: Wacyra x4, Habiński x2, Jasłowski x2, Jórdeczka x2

 

16.00 Samorządowcy – Riki Tiki Adamczyki 4:20 (1:10)

Samorządowcy: Kramarz, Kikut, Suchacki, Skrzypiec

Riki Tiki Adamczyki: Gryz x13, Zdybel x5, Miara, Garncarz

 

17.00 Orzeł Prusice Juniorzy – Błękitni Pawłów Trzebnicki 7:6 (2:2)

Orzeł: Bąk x3, Szydełko x2, Grech x2

Błękitni: Jajko x4, Kulej, Jajko

 

18.00 Orzeł Prusice Seniorzy – LKS Dolpasz Skokowa – walkower 0:5

 



Tabela końcowa:

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki strzelone

Bramki stracone

Różnica bramek

Riki Tiki Adamczyki 

21

60

32

+28

2

LKS Dolpasz Skokowa

15

65

30

+35

3

Ministranci Żmigród

15

55

40

+15

4

Orzeł Prusice Seniorzy

15

37

22

+15

5

FC Wszemirów

6

42

35

+7

6

Orzeł Prusice Juniorzy

6

29

51

-22

7

Błękitni Pawłów Trzebnicki

3

37

62

-25

8

Samorządowcy

3

26

69

-43

 

 


 

Klasyfikacja końcowa strzelców:

27 bramek – Gryz

24 bramki – Konopacki

19 bramek – K. Jajko

18 bramek - Wacyra,

17 bramek - Habiński

13 bramek - Katra, Szydełko,

10 bramek - Jasłowski,

9 bramek - Fornal

8 bramek  - Bednarz, Krajewski, Płatek, Bandrowicz, Tarnowski,

7 bramek - Półrolniczak, Jórdeczka, Zdybel, Bąk,

6 bramek - Jankowiak, Łazebny, Dzik, Garncarz, Kulej,

5 bramek  - Parysek, Rabijak, Miara, Grech,

4 bramki - Mróz, Wiraszka, P. Sokołowski, Hliwa,

3 bramki - Molski, Okoński, T. Sokołowski, Maziarz, Tracichleb, Gajewski, Gierc, Kołodziej, Kikut, Suchacki, Skrzypiec, Jajko Piotr

2 bramki  - K. Grys, Marut, Kaczałko, Adamczyk, Pyrz, Bacański, Brodala, Kramarz,

1 bramka - Małczak, Kowal, Kozal, Sztylka, Łukaszewski, Górnicki, Szustak, Terebun, Stetner, Belcarz, Jędrkowiak, Grabowski, Burchacki.

Trzy zwycięskie drużyny otrzymały Puchary oraz nagrody finansowe. Wszyscy pozostali otrzymali nagrody rzeczowe. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe zdjęcie.

 

Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz  wraz z Sekretarzem Miasta i Gminy Prusice Grzegorzem Terebunem oraz radnym Miasta i Gminy Prusice Czesławem Suchackim i organizatorami przyznali indywidualne nagrody rzeczowe w takich kategoriach, jak:

 

- Najlepsza trójka strzelców 


1. Paweł Gryz (Riki Tiki)27 bramek (13 bramek w ostatnim meczu dzięki czemu wyprzedził liderującego do tej pory Konopackiego)

2. Piotr Konopacki (Dolpasz) 24

3. Krystian Jajko (Błękitni)19

- Najlepszy bramkarz – Piotr Suchacki (Riki Tiki)

- Najstarszy zawodnik – Robert Fornal (Sparta)

- Najmłodszy zawodnik – Tomasz Bąk (Orzeł Juniorzy)

- Zawodnik Fair Play – Jakub Kramarz (Samorządowcy)

- Najlepszy zawodnik młodego pokolenia – Hubert Miara (Riki Tiki)

- Pozytywna postać – Czesław Suchacki (Samorządowcy)

- Najwięcej strzelonych bramek –Dolpasz Skokowa 


- Najmniej straconych bramek –Orzeł


 Dodatkowo wyróżnieni zostali najlepsi zawodnicy każdej z drużyn, którzy otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Prusice :

 

Samorządowcy – Jarosław Kikut


Błękitni – Przemysław Kulej


Orzeł Juniorzy – Paweł Grech


Wszemirów – Grzegorz Tarnowski


Ministranci –  Tomasz Wacyra


Dolpasz – Tomasz Figura


Orzeł Seniorzy – Sebastian Wiraszka

Riki-Tiki – Krystian Zdybel

|