Prusice - Super Gmina?... wszystko zależy od Ciebie!!!

Dorota Leń | Niedziela 28.10.2012 aktualizacja: 28.10.2012, 13:19
Już 16 listopada poznamy wyniki SUPER GMIN. Obecnie Gmina Prusice w rankingu Wrocławianina zajmuje 6. miejsce. Jednak do 15 listopada może się wiele zmienić. W związku z tym zagłosować na naszą Gminę można wysyłając SMS pod numer 71051 o treści wroc.gmina.prusice. Koszt wysłania SMSa to 1,23 zł brutto

Gazeta „Wrocławianin” w regionach pod patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego i Marszałka Województwa Śląskiego ogłosiła Plebiscyt na Śląską Super Gminę!!!.

Na liście 25 najlepszych Gmin z obu województw na pozycji 6. znajdują się Prusice. Pragniemy, aby ten wynik był jeszcze lepszy, albo utrzymał się na 6. miejscu, dlatego zachęcamy wszystkich mieszkańców i sympatyków Gminy Prusice do głosowania.

Dla najlepszych Gmin czekają już przygotowane przez Wrocławianina statuetki, na których zostaną wygrawerowane nazwy zwycięskich Gmin w Plebiscycie.

Aby zagłosować na Gminę Prusice trzeba wysłać SMSa pod numer 71051 o treści wroc,gmina.prusice. W nazwach miejscowości nie używamy polskich znaków. Wielkość liter nie ma znaczenia, a koszt SMSa to 1,23 zł brutto.

Plebiscyt trwa do listopada. Na wręczanie nagród zostanie zaproszona pierwsza dziesiątka – w związku z tym zróbmy co w naszej mocy aby Prusice znalazły się w „10”, a najlepiej utrzymały się na obecnej pozycji, a nawet awansowała jeszcze wyżej.


Co miesiąc – dokładnie 15- sty sms każdego miesiąca otrzymuje nagrodę od Redakcji Wrocławianina w wysokości 500 zł.

Możemy sobie zadać pytanie „Czy warto głosować?”.

Odpowiedź jest prosta: OCZYWIŚCIE ŻE TAK, ponieważ Gmina dzięki wysokiemu miejscu w Rankingu zyska na popularności, a także dzięki atrakcyjnym działkom ściągnie do naszej małej krainy nowych mieszkańców oraz poprawi jakość życia lokalnej społeczności

AKTUALNY NUMER WROCŁAWIANINA

|