Prusice idą w górę – awans na 4. MIEJSCE

Dorota Leń | Niedziela 22.07.2012 aktualizacja: 22.07.2012, 11:15
Wysyłając SMS pod numer 71051 o treści wroc.gmina.prusice można zagłosować na naszą Gminę w Plebiscycie Śląska Super Gmina, która awansowała na 4 miejsce. Jest to dość proste i kosztuje niewiele, gdyż koszt wysłania SMSa to 1,23 zł brutto. Plebiscyt potrwa do listopada, a jego podsumowanie będzie miało miejsce 16 listopada.

Gazeta „Wrocławianin” w regionach pod patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego i Marszałka Województwa Śląskiego ogłosiła Plebiscyt na Śląską Super Gminę!!!. Na liście 40 najlepszych Gmin z obu województw na pozycji 4. znajdują się Prusice. Pragniemy, aby ten wynik był jeszcze lepsze, albo utrzymał się na 4. miejscu, dlatego zachęcamy wszystkich mieszkańców i sympatyków Gminy Prusice do głosowania.

Jak można przeczytać w ostatnim numerze Wrocławianina Gmina Prusice, jest wśród tych Gmin, na które w czerwcu wpłynęło bardzo dużo głosów SMSowych. Jak widać nasi mieszkańcy dzielnie głosują, gdyż również wygrywają nagrody pieniężne – tak jak Pan Andrzej z Prusic, któremu GRATULUJEMY!!!

Dla najlepszych Gmin czekają już przygotowane przez Wrocławianina statuetki, na których zostaną wygrawerowane nazwy zwycięskich Gmin w Plebiscycie.

Aby zagłosować na Gminę Prusice trzeba wysłać SMSa pod numer 71051 o treści wroc,gmina.prusice. W nazwach miejscowości nie używamy polskich znaków. Wielkość liter nie ma znaczenia, a koszt SMSa to 1,23 zł brutto.

Plebiscyt trwa do listopada. Na wręczanie nagród zostanie zaproszona pierwsza dziesiątka – w związku z tym zróbmy co w naszej mocy aby Prusice znalazły się w „10”, a najlepiej utrzymały się na obecnej pozycji.

Co miesiąc – dokładnie 15-sty sms każdego miesiąca otrzymuje nagrodę od Redakcji Wrocławianina w wysokości 300 zł.

Więcej szczegółów można przeczytać w aktualnym numerze WROCŁAWIANINA na str. 3.

|