Prawa autorskie w działalności NGO - bezpłatne konsultacje

Dorota Leń | Środa 22.08.2012 aktualizacja: 22.08.2012, 23:27
Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych zaprasza na bezpłatne konsultacje w czwartek 6 września dotyczące,,Prawa autorskie w działalności NGO\" - aspekty prawne w działalności organizacji pozarządowych

Macie wątpliwości, czy przestrzegacie praw autorskich? Czy umowy, które zawarliście ze swoimi (współ)pracownikami są zgodne z obowiązującym prawem? Po prostu przyjdźcie i sprawdźcie. Zapraszamy na bezpłatne konsultacje prawne dla NGO oraz pełnomocników d.s. współpracy z organizacjami pozarządowymi z JST.

Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych zaprasza na konsultacje prawne 6 września. Tytuł spotkania:

,,Prawa autorskie w działalności NGO – aspekty prawne”. (godz. 14.00 – 18.00). Podczas konsultacji zostaną również poruszone dodatkowe kwestie, przede wszystkim :

Zasady konstruowania poprawnych pod względem prawnym umów cywilnoprawnych oraz umów o pracę. 

Na bezpłatne konsultacje prawne zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz w przypadku JST pełnomocników do spraw współpracy z NGO z terenu powiatów: miasta Wrocławia, wrocławskiego, strzelińskiego, wołowskiego, milickiego, oleśnickiego, oławskiego, średzkiego, trzebnickiego, wrocławskiego oraz górowskiego.

Prosimy o zgłaszanie udziału na adres: marta.borowiec@rcwip.pl do poniedziałku 3 września do godziny 14.00. Prosimy o podanie w mailu: nazwy organizacji, którą Państwo reprezentują oraz numeru telefonu.

Ważne! Przy zgłoszeniu prosimy o podanie informacji, czy Państwa organizacja prowadzi działalność gospodarczą.

Spotkanie jest bezpłatne.

Prowadzący: Marcin Zatorski.

Marcin Zatorski: Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Wałbrzychu, doktorant w Zakładzie Prawa Administracyjnego na Wydziale Prawa UWr., specjalizuje się: prawo i postępowanie administracyjne, prawo cywilne, prawo autorskie i własności przemysłowej, prawo fundacji i stowarzyszeń, prawo pracy.

Miejsce spotkania: Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych, Wrocław, Pl. Solidarności 1/3/5, p. IV, sala 419.

Termin spotkania: 5 września, godz. 14.00- 18.00

Bezpłatne konsultacje prawne są organizowane w ramach projektu "Wrocławskie Centrum Przedsiębiorczości Społecznej" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

|