POMÓŻ W ORGANIZACJI XXII FINAŁU WOŚP

Dorota Leń | Wtorek 19.11.2013 aktualizacja: 19.11.2013, 19:44
Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Prusicach zwraca się z prośbą o kontakt do osób, które chciałyby wziąć udział w imprezie finałowej w naszym mieście.

Szkolne Koło Wolontariatu przy Zespole Szkół w  Prusicach po raz kolejny rozpoczyna wielkie przygotowania do  Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej - www.wosp.org.pl.

XXII Finał WOŚP odbędzie się w niedzielę 12 stycznia 2014 roku. Hasło Finału to „Na ratunek”. Zbierać będziemy „na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów”. 

Jesteś Artystą i chcesz wystąpić podczas Finału w Zespole Szkół w Prusicach, by wesprzeć zbiórkę WOŚP? 
Chcesz pomóc przy organizacji Finału? 
Czekamy na zgłoszenia wszystkich Was jak najprędzej! 
Pamiętajmy – RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ! 
Co więcej, dobro, które dajemy od siebie, zawsze wraca z podwójną siłą! 

Zgodnie z mottem Szkolnego Koła Wolontariatu "Braniem napełniasz ręce, dawaniem serce", pragniemy zachęcić wszystkich do wspólnego działania na rzecz innych.


Nie zastanawiajcie się dłużej i zgłoście się do nas. 

 

Działania związane z XXII Finał WOŚP w Prusicach wspierają następujące instytucje: Urząd Miasta i Gminy w Prusicach, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu, Szkoły Podstawowe w Piotrkowicach oraz Skokowej, Ochotniczą Straż Pożarną, Posterunek Policji, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, aktywnie działające w gminie Stowarzyszenia, firmy i osoby prywatne.

 

 

SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU

PRZY ZESPOLE SZKÓŁ W PRUSICACH

W PUBLICZNYM GIMNAZJUM IM. HENRYKA SIENKIEWICZA

55-110 Prusice, ul. Żmigrodzka 43 

sekretariat@zsprusice.pl

tel. 71-312-62-11

|