Podziękowania za pomoc w rehabilitacji

Dorota Leń | Środa 30.07.2014 aktualizacja: 30.07.2014, 20:24

Na wstępie w imieniu naszego syna Jakuba i naszym chcielibyśmy z całego serca podziękować wszystkim zainteresowanym jego losem.

Dzięki Państwa pomocy możemy zapewnić Jakubowi niezbędną rehabilitację. Państwa wsparcie wiele dla Nas znaczy. Cieszymy się z każdej ofiarowanej złotówki, z każdego podsuniętego pomysłu na gromadzenie środków na Kuby rehabilitację i z każdego dobrego słowa.

Bardzo dziękujemy Mieszkańcom Pietrowic Małych i Mieszkańcom innych miejscowości, Sołtysowi i Stowarzyszeniu ,,Wspólnie dla Pietrowic'', a także Panu Kamilowi  za zaangażowanie w naszą imprezą z okazji ,,Dnia Parku '' i licytację.

Chcemy podziękować wolontariuszom Pauli i Krystianowi, którzy zbierali pieniążki do puszki na rehabilitację dla Kuby podczas Dnia Parku.

Z całego serca dziękujemy, za to, że są dobrzy ludzie na tym świecie, którzy wychowują swoje dzieci tak, że akceptują Jakuba z jego chorobą (PORAŻENIE MÓZGOWE). Dzieciaki wiedzą, że nie będzie z nimi biegał, bawił się w berka. Jeszcze raz dziękujemy za to, że dzieci mają tak cudownych rodziców i potrafią  być przyjaciółmi Jakuba.

Serdecznie dziękujemy Jakub z rodzicami

|