PIŁKARSKI DZIEŃ DZIECKA NA ORLIKU W PRUSICACH

Dorota Leń | Niedziela 09.06.2013 aktualizacja: 09.06.2013, 10:57
Podczas Bajkowego Happeningu z okazji Dnia Dziecka 1 czerwca 2013 roku na kompleksie boisk Orlik w Prusicach, odbyły się zawody i turnieje piłki nożnej. Konkursy piłkarskie cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród zgromadzonych dzieci i młodzieży. Dla zwycięzców zostały przygotowane nagrody oraz pamiątkowe puchary.

Konkurs żonglerki wygrał Paweł Wolski, na pustą bramkę ze środka boiska najlepiej strzelał Tomasz Bąk, a w slalomie z piłką bezkonkurencyjny był Jakub Adfeldt.

W turnieju piłki nożnej w kategorii szkół podstawowych poza zasięgiem była drużyna „MARCEPANKI”, która wygrała turniej strzelając 17 bramek nie tracąc żadnej, na drugim miejscu podium stanęła drużyna „FOLLOW ME”, a na najniższym, 3 miejscu, RIKI TIKI TE GUZIKI.

A oto wyniki:

RIKI TIKI TE GUZIKI – FOLLOW ME 3:9

MARCEPANKI – RIKI TIKI TE GUZIKI 10:0

FOLLOW ME – MARCEPANKI 0:7

W kategorii OPEN rywalizacja również była zacięta, doszło do ciekawych pojedynków i rozstrzygnięć.

KILERZY – BŁĘKITNI KASZYCE 1:2

GORYLE WE MGLE – PILNUJEMY DOLNEJ CZĘŚCI TABELI 5:0

MARGONEM TEAM – KILERZY 0:7

BŁĘKITNI KASZYCE – GORYLE WE MGLE 1:6

MARGONEM TEAM – PILNUJEMY DOLNEJ CZĘŚCI TABELI 0:3

KILERZY – GORYLE WE MGLE 1:6

PILNUJEMY DOLNEJ CZĘŚCI TABELI – BŁĘKITNI KASZYCE 1:2

GORYLE WE MGLE – MARGONEM TEAM 4:0