Piknik Rodzinny na Orliku w Pawłowie Trzebnickim

Dorota Leń | Poniedziałek 13.07.2015 aktualizacja: 13.07.2015, 19:26
Fit dance, Turniej piłki siatkowej drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Prusice o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza, przedstawienie smerfy, mecz drużyn żeńskich w piłkę nożną Szalone Babki z Pawłowa Trzebnickiego kontra Przebojowe Kobiety z Gminy Prusice oraz zabawa taneczna do samego rana, a także pyszne napoje i smakołyki z bufetu to niektóre z wielu atrakcji, które czekały na Pikniku Rodzinnym na Orliku w Pawłowie Trzebnickim.

 


 

W sobotę 4 lipca 2015 roku podczas Pikniku Rodzinnego na Orliku w Pawłowie Trzebnickim odbył się Turniej Piłki Siatkowej drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Prusice o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza. W turnieju wystartowały trzy drużyny OSP: Pawłów Trzebnicki, Prusice i Skokowa.

Najlepsi w siatkę okazali się strażacy miejscowi z OSP Pawłów Trzebnicki wygrywając turniej, na II miejscu byli OSP Prusice, zaś na III miejscu OSP Skokowa.

Puchary najlepszym wręczyli Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz oraz Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Zbigniew Ziomek.

 


 

 


 

Więcej zdjęć:

GALERIA 1

GALERIA 2

|