Piękne i aktywne wsie w Kocich Górach

Dorota Leń | Niedziela 15.07.2012 aktualizacja: 15.07.2012, 14:33
Zapraszamy wszystkie wsie, Sołectwa i Stowarzyszenia Gminy Prusice do wzięła udziału w konkursie „Piękne i aktywne wsie w Kocich Górach” organizowanym przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Kraina Wzgórz Trzebnickich. Zgłoszenia konkursowe są przyjmowane do LGD KWT do poniedziałku 30 lipca br.

Konkurs został ogłoszony w dwóch kategoriach: najaktywniejsze Sołectwo/ Stowarzyszenia oraz najciekawszy projekt realizowanych  terenach wiejskich i w miejscowościach do 10 tys. mieszkańców. Na zwycięzców zarówno w jednej, jak i w drugiej kategorii czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe lub bony upominkowe do sklepów (mediamrkt, ikea, castorama etc).

Jak informują Organizatorzy celem konkursu jest wyłonienie i promowanie najlepszych wzorcowych działań, przedsięwzięć zrealizowanych na terenach wiejskich i w miejscowościach do 10 000 mieszkańców. Konkurs ma także inspirować i stworzyć płaszczyznę wymiany doświadczeń pomiędzy sołectwami i organizacjami pozarządowymi z terenu działania Lokalnej Grupy Działania Kraina Wzgórz Trzebnickich.

Więcej szczegółów o konkursie można znaleźć w załączonym REGULAMINIE.

 

Załączniki:

- REGULAMIN

- KARTA ZGŁOSZENIA DO KONKURSU

|