ODDAJ GŁOS NA PIŁKARSKIE SZKÓŁKI NIVEA!!!

Dorota Leń | Piątek 02.03.2012 aktualizacja: 02.03.2012, 09:33
LKS Dolpasz Skokowa i Uczniowski Ludowy Klub Sportowy \"Orlik\" Skokowa biorą udział w akcji NIVEA pod nazwą \"Szkółki piłkarskie NIVEA\". Zachęcamy do głosowania na nasze drużyny piłkarskie.

W czwartek 1 marca 2012 roku ruszyła już kolejna akcja organizowana przez NIVEA, tym razem są to "Szkółki Piłkarskie NIVEA".Do akcji zgłosiły się już dwa kluby z terenu Naszej Gminy: LKS Dolpasz Skokowa i Uczniowski Ludowy Klub Sportowy "Orlik" ze Skokowej.

Dzięki programowi 100 szkół podstawowych lub dziecięcych klubów piłkarskich w całej Polsce, trenujących piłkę nożną z dziećmi w wieku 7-13 lat, otrzyma najwyższej klasy program treningowy oraz sprzęt sportowy. Aby zapewnić najwyższy standard i wartość merytoryczną szkoleń, w charakterze partnera NIVEA zaprosiła do współpracy jedną z najlepszych szkółek piłkarskich na świecie – Akademię Ajax Amsterdam.

Jak informują pomysłodawcy akcji, to zrodziła się z ogromnego zainteresowania piłką nożną wśród najmłodszych oraz chęci podnoszenia efektywności metod szkoleniowych a także świadomości istnienia problemów w tym obszarze wynikających z  braku sprzętu i funduszy. W ramach programu "Szkółki Piłkarskie NIVEA", zwycięskie drużyny zostaną wyposażone w sprzęt stosowany w Akademii Ajaxu. Trenerzy ze zwycięskich szkół i klubów objęci będą szkoleniem prowadzonym przez trenerów Akademii Ajax a od września 2012 roku rozpoczną realizację programu treningowego ze swoimi zawodnikami.

Najlepsze "Szkółki Piłkarskie NIVEA" wezmą udział w turnieju, który będzie zwieńczeniem cyklu treningowego. Kryterium kwalifikacji do turnieju będzie zaangażowanie w prowadzenie treningów zgodnie z programem szkoleniowym Akademii Ajax Amsterdam. Sześć zwycięskich drużyn turnieju i ich trenerzy wyjadą na letni obóz szkoleniowy Akademii Ajax do Amsterdamu.

Aby wziąć udział, w głosowaniu należy zarejestrować się z w serwisie wypełniając formularz. Głosy można oddawać codziennie do 17 czerwca 2012 r. W ramach głosownia zostanie wyłonionych 100 zwycięskich szkół/klubów w czterech terminach, po 25 w każdym z nich.

Poszczególne tury głosowania kończą się:

I   -    06.05.2012
II  -    20.05.2012
III -    03.06.2012
IV -    17.06.2012

Wyniki zostaną ogłoszone w dzień po zakończeniu każdej z tur głosowania.

Zwycięskie szkoły/kluby wyłonione w danej turze nie biorą udziału w dalszym głosowaniu. Oddane głosy sumują się przez cały okres głosowania, które kończy się 17 czerwca 2012 r.

Więcej informacji o akcji można znaleźć na stronie Organizatora:

 

Głos na szkółkię piłkarską LKS DOLPASZ SKOKOWA oddaj tutaj

Natomiast na uczniowski ludowy Klub Sportowy "Orlik" Skokowa możesz zagłosować tutaj

|