Nowa droga gminna w Górowej

Dorota Leń | Środa 30.07.2014 aktualizacja: 30.07.2014, 20:39
Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz, Skarbnik Miasta i Gminy Prusice Konrad Buczek wraz z Wiceprzewodniczącą Rady Miasta i Gminy Prusice Anną Dyjak i innymi radnymi oraz Sołtysem Wsi Górowa Henrykiem Dyjak, a także zaproszonymi gośćmi i mieszkańcami Sołectwa Górowa w sobotę 12 lipca 2014 roku w trakcie Pikniku Rodzinnego dokonali uroczystego otwarcia przebudowanej drogi gminnej.

– Drogi, chodniki i oświetlenie drogowe to najbardziej oczekiwane inwestycje przez mieszkańców Gminy Prusice – zaznacza Burmistrz Miasta i Gminy Prusice dodając: – Jak widać na terenie Gminy Prusice cały czas inwestuje się w infrastrukturę drogową. W obecnym czasie jest realizowane wiele zadańJedną z takich inwestycji w ostatnim czasie jest przebudowana droga gminna w miejscowości Górowo. 553 mb kosztowało Gminę Prusice ponad 420 tys. zł. Wykonawcą inwestycji było Przedsiębiorstwo Budowy i Utrzymania Dróg i Mostów z Piotronowic/ Wołów. 


Bezpieczeństwo Mieszkańców Gminy Prusice to jeden z głównych priorytetów obecnej władzy, stąd też jest kładziony duży nacisk na inwestycje w infrastrukturę drogową i chodniki.


|