Muzyczna Ballada Europy w Strupinie

Dorota Leń | Niedziela 06.10.2013 aktualizacja: 06.10.2013, 12:57
W niedzielę 29 września 2013 roku w Kościele Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Strupinie wystąpili Georgij Agratina (fletnia pana, cymbały) oraz Robert Grudzień – organy z programem „Muzyczna Ballada Europy” w ramach XX edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Kameralnej i Organowej.

Przypomnijmy, że na terenie Gminy Prusice w ramach festiwalu trzy koncerty zaplanowano na terenie Gminy Prusice. Jeden z nich odbył się w niedzielę 8 września br. w Kościele Św. Ap. Piotra i Pawła w Pawłowie Trzebnickim. Przed zgromadzoną publicznością wystąpili: Anna Pietrzak - gitara, The Filmharmony Quartet oraz gościnnie Julieta Gonzalez Springer – kastaniety.

Kolejny miał miejsce w niedzielę 29 września w kościele Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Strupinie. Artystami tego wydarzenia będą Georgij Agratina (fletnia pana, cymbały) oraz Robert Grudzień – organy z programem „Muzyczna Ballada Europy”.

Trzeci koncert w ramach XX edycji Festiwalu MKiO w Prusicach odbędzie się w niedzielę 13 października 2013 roku o godz. 16 w Kościele św. Jakuba w Prusicach. Koncert będzie pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza. Wystąpi Fluent Ensemble (akordeon + saksofon) z programem „Muzyczna podróż”.

Wszystkich serdecznie zapraszamy!

 

FOTO: facebook MFMKiO 

|