„Księgowość w organizacji pozarządowej” - bezpłatne spotkanie doradcze

Dorota Leń | Środa 29.08.2012 aktualizacja: 29.08.2012, 23:23
Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych zaprasza na bezpłatne spotkanie doradcze \"Księgowość w organizacji pozarządowej\" we wtorek 18 września br.

 

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych prowadzących działalność gospodarczą na bezpłatne spotkanie z księgową. Na spotkanie doradcze zapraszamy osoby zajmujące się księgowością. 

Nasza księgowa poruszy kwestie związane z finansami w organizacji pozarządowej. W szczególności zagadnienia dotyczące:

 

1.podstaw prawnych funkcjonowania organizacji pozarządowych

2.źródeł finansowania działań NGO: działalność nieodpłatna, odpłatna i gospodarcza

3.rachunkowości i księgowości w NGO, np. polityka rachunkowości, wewnętrzna dokumentacja księgowa

4.podatków w organizacjach pozarządowych

5.pytań i wątpliwości uczestników 

 

Spotkanie skierowane jest do osób reprezentujących organizacje mające swoją siedzibę lub biuro i działających na terenie powiatów: strzelińskiego, wołowskiego, milickiego, oleśnickiego, oławskiego, średzkiego, trzebnickiego, wrocławskiego, górowskiego oraz m. Wrocław.

 

Spotkanie odbędzie się w godzinach od 10.00 do 14.00 dnia 18 września 2012 roku w Sali doradczej Regionalnego Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych we Wrocławiu ( Pl. Solidarności 1/3/5, pok. 419, Wrocław). 

 

Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń drogą mailową lub fax-em:

1.E-mail:aleksandra.kida@rcwip.pl

2.tel.: 71 796 30 00 wew. 30


W treści zgłoszenia prosimy o zamieszczenie pełnej nazwy organizacji wraz z adresem i numerem NIP ( niekompletne zgłoszenia nie będą rozpatrywane). Informujemy, że jesteśmy zobowiązani do wystawienia zaświadczenia o udzieleniu pomocy de minimis. Po otrzymaniu Państwa zgłoszeń prześlemy komplet dokumentów do wypełnienia – deklaracja przystąpienia do projektu, formularz udzielenia pomocy de minimis, umowa o udzielenie wsparcia. W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 71 796 30 00 wew. 30

Na państwa zgłoszenia czekamy do dnia 12 września b.r. do godziny 16. 

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Na spotkanie będą przyjmowane tylko organizacje prowadzące działalność gospodarczą.

|