Jarmark Bożonarodzeniowy i Gminne Mikołajki na Prusickim Rynku

Dorota Leń | Wtorek 11.12.2012 aktualizacja: 11.12.2012, 19:13
Już w najbliższą sobotę 15 grudnia zapraszamy na Prusicki Rynek na Jarmark Bożonarodzeniowy i Gminne Mikołajki. Na wszystkich czeka wiele atrakcji

Impreza rozpocznie się na sportowo o godz. 14 biegiem dla dorosłych „Poszukiwanie Świętego Mikołaja” trasą Biegu Trzech Wież. 


Natomiast wszystkie dzieci wraz z rodzicami zapraszamy na Rynek już od godz. 15.00, gdzie zaplanowany jest dla nich blok zabawowo – rozrywkowy. 

Jednak najbardziej wyczekiwanym momentem będzie Spotkanie ze Świętym Mikołajem, który z workami prezentów przyleci na saniach o godz. 17.00. 

Na wieczór zaplanowano specjalny Mikołajkowy Pokaz Fajerwerków, a tuż po nim muzyczną ucztę dla ciała w wykonaniu: zespołu „Etnovo”, Chóru „Vox Domini”, Scholi z Prusic, Zespołu Ludowego „Strupinianie” oraz Zespół Trębaczy Leśnych z Zespołu Szkół Leśnych z Milicza.

W trakcie trwania imprezy na płycie głównej Rynku będzie odbywał się również Jarmark Bożonarodzeniowy wraz ze stoiskami wystawienniczymi Stowarzyszeń i szkół z Gminy Prusice oraz degustacje potraw świątecznych.

Nie zabraknie losowania upominków wśród dzieci i młodzieży. 

Zainteresowani będą mogli zakupić choinki oraz ryby na świąteczny stół. 

BARDZO SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH 15 GRUDNIA NA PRUSICKI RYNEK!!!

|