II kolejka prusickiej halówki już za nami

Dorota Leń | Poniedziałek 24.12.2012 aktualizacja: 30.12.2012, 15:06
W niedzielę 23 grudnia na hali w Zespole Szkół w Prusicach odbyła się II kolejka Ligi Halowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Prusice. Wszystkie cztery spotkania były bardzo emocjonujące.

W pierwszym meczu II kolejki naprzeciwko siebie stanęła drużyna Błękitnych z Pawłowa Trzebnickiego oraz Riki Tiki Adamczyki. Ci pierwsi po pierwszej połowie prowadzili wynikiem 3:2. Jednak po obu połowach wynikiem 6:8 prowadziła drużyna Riki Tiki Adamczyki.

Błękitni Pawłów Trzebnicki – Riki Tiki Adamczyki – 6:8

W drugim meczu niedzielnego spotkania zmierzyły się ze sobą drużyny Orzeł Prusice Seniorzy przeciw Ministranci ze Żmigrodu. Do przerwy w tym spotkaniu prowadzili Ministranci ze Żmigrodu 3:4. Lecz tak jak w pierwszym spotkaniu mecz wygrała drużyna przegrywająca czyli Orzeł Prusice Seniorzy, którzy Ministrantów pokonali wynikiem 7:5.

Orzeł Prusice Seniorzy – Ministranci Żmigród – 7:5

Kolejny mecz, to kolejne wielkie emocje. W tym spotkaniu naprzeciw siebie stanęły drużyny Samorządowców i FC Wszemirów. Po pierwszej połowie to spotkanie wygrywali urzędnicy wynikiem 4:1. Po przerwie jednak udało się wbić jeszcze kilka bramek, co ostatecznie nie wpłynęło na wygraną samorządowców, gdyż Ci pewnie pokonali swoich przeciwników wynikiem 6:5

Samorządowcy – FC Wszemirów 6:5

W ostatnim meczu niedzielnego spotkania zmierzyli się Orzeł Prusice Juniorzy i LKS Dolpasz Skokowa. Ci drudzy, tak jak poprzednio zdecydowanie zwyciężyli tym razem pokonując swoich rywali wynikiem 12:2.

Orzeł Prusice Juniorzy – LKS Dolpasz Skokowa 2:12

W dotychczasowych II kolejkach prusickiej halówki w sumie strzelono 100 bramek. Z czego: