II edycja Kurzbach Tropy już za nami

Dorota Leń | Niedziela 19.05.2013 aktualizacja: 19.05.2013, 00:30
Rzezimieszek, Zakapior i Prawdziwy Zbój to trzy trasy, które mieli do pokonania uczestnicy II edycji Rajdu Kurzbach Tropy, w którym wzięło udział w sumie 90 osób. Jedni szlak prusickich rozbójników zaplanowany przez Organizatora Stowarzyszenie Bike Family Team przemierzali pieszo na trasie 11 lub 21 km, zaś inni na rowerze na trasie 25 km. Po zmęczeniu ciała, a trakcja dla duszy był występ zespołu Etnovo.

 

WYNIKI II EDYCJI KURZBACH TROPY:

 

TRASA RZEZIMIESZEK (piesza) 11km :
1/1. Mateusz Jarzębowicz czas 2 godz :04 min pkt 15 na 15
2/1. Magdalena Jarzębowicz czas 2 godz :04 min pkt 15 na 15
3/2. Igor Bandrowicz 2 godz :15 min pkt 15 na 15 (burmistrz Prusie zrzekł się 2 miejsca )
4/2. Przemysław Komorowski czas 3 godz :55 min pkt 15 na 15
5/2. Adrianna Kosowska czas 3 godz :55 min pkt 15 na 15
6/3. Eryk Wysopal czas 4 godz :19 min pkt 15 na 15
7/3. Jadwiga Wysopal czas 4 godz :19 min pkt 15 na 15
8/3. Tadeusz Sycz czas 4 godz :19 min pkt 15 na 15
9/3. Joanna Kantor czas 4 godz :19 min pkt 15 na 15
10/3. Józef Ciesielski czas 4 godz :19 min pkt 15 na 15
11/4. Hania Nowak czas 4 godz :38 min pkt 15 na 15
12/4. Monika Kubicka czas 4 godz :38 min pkt 15 na 15
13/4. Wojciech Nowak czas 4 godz :38 min pkt 15 na 15
14/4. Zosia Nowak czas 4 godz :38 min pkt 15 na 15
15/4. Dorota Adamek-Nowak czas 4 godz :38 min pkt 15 na 15
16/5. Beata Wiśniewska czas 4 godz :24 min pkt 8 na 15

 

TRASA ZAKAPIOR (piesza) 21 km :
17/1. Krzysztof Szawdzin 2 godz : 30 min pkt 20 na 20
18/2. Marcin Stefaniak 2 godz :33 min pkt 20 na 20
19/3. Magdalena Furga 2 godz :56 min pkt 20 na 20
20/3. Dariusz Wróbel 2 godz :56 min pkt 20 na 20
21/4. Tomasz Stachowiak 3 godz :51 min pkt 20 na 20
22/4. Radek Konrad 3 godz :51 min pkt 20 na 20
23/4. Jakub Mikos 3 godz :51 min pkt 20 na 20
24/5. Małgorzata Remian 4 godz :06 min pkt 20 na 20
25/5. Katarzyna Remian 4 godz :06 min pkt 20 na 20
26/5. Jakub Łukasik 4 godz :06 min pkt 20 na 20
27/6. Jadwiga Stagrowska 4 godz :11 min pkt 20 na 20
28/7.Aleksander Kosterski 4 godz :18 min pkt 20 na 20
29/7.Magdalena Szewczy-Dzido 4 godz :18 min pkt 20 na 20
30/7. Weronika Dzido 4 godz :18 min pkt 20 na 20
31/7. Jakub Kosterski 4 godz :18 min pkt 20 na 20
32/8. Kamil Kurek czas 4 godz :43 min pkt 20 na 20
33/8. Ksenia Poprawska 4 godz :43 min pkt 20 na 20
34/9. Rafał Pawlicki 4 godz : 59 min pkt 20 na 20
35/10. Maciek Stobiński 5 godz : 09 min pkt 20 na 20
36/10. Ewelina Zawodnik 5 godz : 09 min pkt 20 na 20
37/10. Marta Poprawska 5 godz : 09 min pkt 20 na 20
38/10. Tomasz Krawczyk 5 godz : 09 min pkt 20 na 20
39/11. Janina Słota 5 godz : 24 min pkt 20 na 20
40/11. Magdalena Serdyńska 5 godz : 24 min pkt 20 na 20
41/11. Mariusz Lalak 5 godz : 24 min pkt 20 na 20
42/11. Małgorzata Słota 5 godz : 24 min pkt 20 na 20

Prawdziwy zbój  (rowerowa) 55 km

43/1. Marcin Stefaniak 3 godz :45 min pkt 22 na 22
44/2. Kamil Król 3 godz :46 min pkt 22 na 22
45/2. Paweł Szlęk 3 godz :46 min pkt 22 na 22
46/3. Dorota Szul 4 godz :17 min pkt 22 na 22
47/3. Mateusz Żurawski 4 godz :17 min pkt 22 na 22
48/3. Michał Daszkiewicz 4 godz :17 min pkt 22 na 22
49/4. Sylwester Wiśniewski 4godz : 32 min pkt 22 na 22
50/5. Dobromir Korzewski 5 godz 30 min pkt 22 na 22
51/5. Joanna Owczarz 5 godz :30 min pkt 22 na 22
52/6. Grzegorz Mikołajczyk 5 godz :42 min pkt 22 na 22
53/6. Patryk Wysopal 5 godz :42 min pkt 22 na 22
54/7. Mirek Owczarek 5 godz :46 min pkt 22 na 22
55/7. Dominika Mikołajczyk 5 godz :46 min pkt 22 na 22
56/7. Saladra Dorota 5 godz :46 min pkt 22 na 22
57/7. Magdalena Jewiarz 5 godz :46 min pkt 22 na 22
58/7. Renata Mierzwa 5 godz :46 min pkt 22 na 22
59/7. Roman Mikołajczyk 5 godz :46 min pkt 22 na 22
60/7. Agnieszka Mikołajczyk 5 godz :46 min pkt 22 na 22
61/8. Marek Cieśliński 5 godz 56 min pkt 22 na 22
62/9. Grzegorz Wysopal 6 godz :06 min pkt 22 na 22
63/10. Łukasz Gorzała 6 godz 56 min pkt 18 na 22
64/11. Sebastian Gorzała 6 godz 56 min pkt 18 na 22
65/12. Kamil Słabicki 6 godz 56 min pkt 18 na 22

Grupa GÓROWSKA która wystartowała o 13 WSZYSCY ZWYCIĘZCAMI 
66.Tomasz Motyka
67.Kuba Zdechlik
68.Grzegorz Owsiany
69.Michał Owsiany
70.Karolina Rajn
71.Kamil Beśka
72.Martuś Dziadykiewicz
73.Krystyna Dziadykiewicz
74.Joanna Beśka
75.Marek Zdechlik
76.Alina Zdechlik
77.Sławomir Beśka
78.Zofia Soczówka
79.Klaudia Motyka
80.Natalia Zdechlik
81.Kuba Tarnowski
82.Anna Dyjak
83.Wojtek Dziadykiewicz
84.Natalia Lewocka
85.Anna Lewocka
86.Kamil Rajn
87.Natalia Motyka
88.Julia Tarnowska
89.Agata Łata
90.Kinga Motyka

|