GMINNE BIEGI PRZEŁAJOWE

Dorota Leń | Poniedziałek 22.04.2013 aktualizacja: 22.04.2013, 12:20
W piątek 19 kwietnia 2013r. odbyły się biegi przełajowe, dla szkół z terenu Gminy Prusice. Na starcie stanęło 113 biegaczy oraz biegaczek, których zmagania w 8 kategoriach przyniosły niesamowicie wiele emocji. Trasa prowadziła drogą z kostki brukowej oraz drogą polną, na których dochodziło do ostrej rywalizacji o dogodną pozycję już na początku biegu, co często kończyło się upadkami, jak to w tym sporcie bywa. Jednak to nie zniechęcało uczestników do współzawodnictwa o jak najlepsze miejsca. Zawodnicy oraz zawodniczki pomimo tego, że walczyli o nagrody indywidualne, to także swoimi wynikami zdobywali punkty do klasyfikacji drużynowej.

Za zajęcie pierwszych trzech miejsc w każdej z kategorii biegacze oraz biegaczki zostawali nagradzani pamiątkowym dyplomem oraz medalem, a w klasyfikacji szkół zostały wręczone dyplomy oraz puchary. Nagrody zostały ufundowane przez organizatorów biegów przełajowych – Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Prusicach, Miejsko Gminne Zrzeszenie LZS w Prusicach, Burmistrz Miasta i Gminy Prusice.

 

 

 

 

A oto wyniki końcowe wszystkich biegów:

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA:

DZIEWCZĘTA 2002-2003 
(miejsce, imię i nazwisko, szkoła podstawowa) 

1. WERONIKA BIELAK - SKOKOWA

2. JULIA FREUS - SKOKOWA

3. PATRYCJA TOBOLSKA - SKOKOWA

4. NIKOLA CETERA - PRUSICE

5. JULIA PIĘT – PRUSICE

6. LAURA MACIOCHA – PRUSICE

7. NATALIA SIEKIRKA – SKOKOWA

8. MARTYNA MIKIEWICZ – PRUSICE

9. KAROLINA KLIMEK – PRUSICE

10. KAROLINA GACZYŃSKA – PRUSICE

11. WERONIKA DRAGWA – SKOKOWA

 

CHŁOPCY  2002-2003  (miejsce, imię i nazwisko, szkoła podstawowa)

1. DAWID CHŁOPEK – PIOTRKOWICE

2. FILIP PIĘT – PRUSICE

3. IGOR SŁOWIŃSKI – PRUSICE

4. ŁUKASZ PUSZKO – PIOTRKOWICE

5. KAROL WRÓBLEWSKI – SKOKOWA

6. KONRAD CZECH – SKOKOWA

7. KAMIL RAJN – PIOTRKOWICE

8. MICHAŁ KIKUT – PRUSICE

9. FRANCISZEK SADAT – PIOTRKOWICE

 

 DZIEWCZĘTA  2001-2000  (miejsce, imię i nazwisko, szkoła podstawowa)

1. BEATA RUDNICKA – PRUSICE

2. WERONIKA CIEŚLIK – PRUSICE

3. JULIA TARNOWSKA – PRUSICE

4. MAGDALENA WIECZOREK – PRUSICE

5. MIRELA BOROWIEC – PRUSICE

6. PATRYCJA SIUZDAK – SKOKOWA

7. WIKTORIA FURDYKOŃ – PRUSICE

8. WERONIKA SADŁOWSKA – SKOKOWA

9. DARIA HUPA – PRUSICE

10. AGATA GRABOWSKA – PIOTRKOWICE

11. DOROTA CEGLARSKA – PRUSICE

12. ELŻBIETA STRZESZYNA – SKOKOWA

13. WERONIKA SZABELKOWSKA – PRUSICE

14. ANDŻELIKA KIELAR – PRUSICE

15. WERONIKA MLAŚ – SKOKOWA

16. MARTYNA CHRĄCHOL – PIOTRKOWICE

17. KAMILA FIKIER – PRUSICE

18. ELWIRA LESNIEWSKA – PIOTRKOWICE

19. DOMINIKA CHRACHOL - PIOTRKOWICE

20. WERONIKA PAWŁOWSKA – PIOTRKOWICE

21. KAROLIN ADABEK – PRUSICE

22. ALICJA PIETRASZ – PRUSICE

 

 

CHŁOPCY 2001-2000  (miejsce, imię i nazwisko, szkoła podstawowa)

 

1. PAWEŁ BONKE – PRUSICE

    KRZYSZTOF PIETRZAK – PRUSICE

3. ADRIAN KWIECIEŃ – PIOTRKOWICE

4. JAKUB MOSKAL – SKOKOWA

5. ADRIAN KLUSEK – SKOKOWA

6. KACPER WNUK – SKOKOWA

7. SZYMON KUSZTELAK – SKOKOWA

8. DAWID WÓJCIÓW – PRUSICE

9. MATEUSZ CYRULICZEK – PIOTRKOWICE

10. BARTEK PUDŁOWSKI – PRUSICE

 11. KACPER KOWLACZYK – PRUSICE

12. JAKUB JASTRZĘBSKI – PIOTRKOWICE

13. SZYMON WÓJCIK – PRUSICE

14. FILIP KOWALCZYK – PRUSICE

15. MACIEJ OLSZAŃSKI – PRUSICE

16. PATRYK MAJEWSKI – PIOTRKOWICE

17. PAWEŁ SZEWCZYK – PRUSICE

18. RAFAŁ TARNOWSKI – PRUSICE

19. MARCIN FIGURA – PIOTRKOWICE

20. KACPER POLITOWICZ – PIOTRKOWICE

21. KAMIL SZKLARZ – PRUSICE

22. MICHAŁ MIGDAŁ – PRUSICE

23. ŁUKASZ OWSIANY – SKOKOWA

24. JAKUB GŁOWIAK – PRUSICE

25. NORBERT GRABOWSKI – PIOTRKOWICE

26. SEBASTIAN WOJDA – PIOTRKOWICE

27. REMIGIUSZ JANSON – PRUSICE

28. HUBERT KUNDA – SKOKOWA

29. DOMINIK MAJEWSKI – PIOTRKOWICE

30. JACEK SZYMCZYSZYN – SKOKOWA

31. KAROL KOŁTKO – SKOKOWA

32. DAWID RADOMY – PIOTRKOWICE

33. MIKOŁAJ OLSZEWSKI – SKOKOWA

34. MARCIN FRANIAK – SKOKOWA

35. DOMINIKI SPŁAWSKI – SKOKOWA

36. KAMIL ZIÓŁKOWSKI – SKOKOWA

37. MARCIN POPRAWSKI – SKOKOWA

 

 

CHŁOPCY 1999  (miejsce, imię i nazwisko, gimnazjum)

1. PRZEMYSŁAW ZDYBEL – PRUSICE

2. MATEUSZ MIGDAŁ – PRUSICE

3. SZYMON GRYZ – PRUSICE

4. PATRYK KOTARA – PRUSICE

5. JAKUB WCISŁO – PRUSICE

6. KAMIL BONKE – PRUSICE

7. GRZEGORZ KULAWIAK – PRUSICE

 

DZIEWCZĘTA 1997 - 1998  (miejsce, imię i nazwisko, gimnazjum)

1. ALEKSANRA KOWAL – PRUSICE

2. MAGDALENA KORZENIOWSKA – PRUSICE

3. ARLETA GOŁĄB - PRUSICE

 

CHŁOPCY  1997 - 1998  (miejsce, imię i nazwisko, gimnazjum)

1. BĄK KAROL – PRUSICE

    BĄK TOMASZ – PRUSICE

3. MACIOCHA MARIUSZ – PRUSICE

4. BĄK RADOSŁAW – PRUSICE

5. KLUZ PATRYK – PRUSICE

6. MAŁCZAK SŁAWOMIR – PRISOCE

7. MACKIEWICZ RAFAŁ – PRUSICE

8. WOLSKI PAWEŁ – PRUSICE

9. WŁODARCZYK PATRYK – PRUSICE

10. PŁATEK KONRAD – PRUSICE

11. BAGIŃSKI DANIEL – PRUSICE

12. POLITOWICZ – PRUSICE

13. DZIURNY PAWEŁ – PRUSICE

14. ZIENTARSKI SYLWESTER – SZ. P. SKOKOWA

15. SZEWCZYK TOMASZ – PRUSICE

16. ADAMSKI PAWEŁ – PRUSICE

17. ROGUSZCZAK KAMIL – PRUSICE

18. ZYŻA KORNEL – PRUSICE

19. KUREK – PRUSICE

20. TARBAJ KONRAD – PRUSICE BORECZ REMIGIUSZ – PRUSICE

21 ŚWIDERSKI PAWEŁ – PRUSICE

22. LECIEJEWSKI PATRYK – PRUSICE

23. ZIÓŁKOWSKI KRZYSZTOF – PRUSICE

24. SŁOMIAN MACIEJ - PRUSICE 

 

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA:

 

SZKOŁY PODSTAWOWE:

I MIEJSCE – SZKOŁA PODSTAWOWA W PRUSICACH

II MIEJSCE – SZKOŁA PODSTAWOWA W SKOKOWEJ

III MIEJSCE – SZKOŁA PODSTAWOWA W PIOTRKOWICACH

 

GIMNAZJUM:

I MIEJSCE – GIMNAZJUM W PRUSICACH

 

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Prusicach

|