Gmina Prusice nominowana do Dolnośląskiego Klucza Sukcesu

Dorota Leń | Piątek 14.06.2013 aktualizacja: 14.06.2013, 21:52
Miło nam poinformować, że Gmina Prusice została nominowana do XVII edycji „Dolnośląskiego Klucza Sukcesu” za rok 2012 w kategorii najbardziej gospodarna gmina miejska i wiejsko – miejska.

Dolnośląski Klucz Sukcesu to najwyższe regionalne wyróżnienie, cieszące się dużym zainteresowaniem i uznaniem w środowiskach gospodarczych, kulturalnych i samorządowych Dolnego Śląska. Jak podkreślają pomysłodawcy konkursu jest to cenione godło promocyjne, a laureaci szczycą się zdobyciem Dolnośląskiego Klucza Sukcesu.

W poniedziałek 10 czerwca 2013 roku w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego miało miejsce posiedzenie Kapituły Konkursu Dolnośląski Klucz Sukcesu, na czele której stoi Przewodniczący – dr Bogdan Cybulski, Doradca Prezydenta Wrocławia.

Na posiedzeniu kapituły wybrano czterech Nominantów w kategorii gospodarna gmina miejska i wiejsko – miejska. W gronie nominowanych znalazła się Gmina Prusice, Gmina Radków, Gmina Strzegom i Gmina Środa Śląska.

Już w najbliższy czwartek 20 czerwca 2013 roku podczas uroczystej gali w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich przekonamy się czy Gmina Prusice zdobyła Dolnośląski Klucz Sukcesu za 2012 rok. 

|