Gmina Prusice na Powiatowych Mistrzostwach Tenisa Stołowego!

Dorota Leń | Środa 27.02.2013 aktualizacja: 27.02.2013, 20:52
W niedzielę 24 lutego 2013 roku w Hali Sportowej przy szkole im. Macieja Rataja w Żmigrodzie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Trzebnickiego w tenisie stołowym. Do turnieju przystąpiło 50 zawodników i zawodniczek w tym 23 z naszej gminy oraz z gmin Żmigród i Zawonia.

Zmagania odbywały się w poszczególnych kategoriach: Młodzicy, Kadeci i Kadetki, Juniorzy i Juniorki oraz Seniorzy.

Reprezentacja Gminy Prusice wzięła udział we wszystkich kategoriach prócz kategorii Kadetki. W zmaganiach pełnych emocji doskonale radzili sobie nasi zawodnicy, a także zawodniczka, którzy na tle wszystkich uczestników wypadli wspaniale.

W kategorii Młodzicy, w pierwszej 6 znaleźli się dwaj zawodnicy Łukasz Owsiany, który zdobył II miejsce oraz Szymon Kołtko, który zajął V miejsce.

Kadeci zdominowali podium, I miejsce dla Szymona Gryza, II dla Przemysława Zdybla, a III dla Maksyma Redra.

W kategorii Juniorzy I miejsce wywalczył Jakub Figura, a w Juniorkach I miejsce zdobyła Agata Koszyl.

W najstarszej z wszystkich grup wiekowych najlepsze miejsce zdobył Marek Pałaszewski plasując się tuż za podium na IV miejscu.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejny turniej - między-powiatowa strefa, który odbędzie się ponownie w Żmigrodzie dnia 2 marca.