FESTYN W STRUPINIE

Dorota Leń | Sobota 14.07.2012 aktualizacja: 14.07.2012, 13:34
Już dzisiaj od godz. 14 na Boisku Szkolnym w Strupinie odbędzie się FESTYN – PIKNIK RODZINNY W STRUPINIE. Podczas imprezy ok. godz. 16 odbędzie się uroczyste przekazanie chodnika mieszkańcom wsi przy świetlicy wiejskiej. Warto tutaj podkreślić, że to właśnie Ci mieszkańcy wykonali prace remontowe przy chodniku.

W programie dwudniowej imprezy Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji, zarówno dla dzieci – trampolina i zamek dmuchany gratis, jak i dorosłych, a także sportowców. Jak zapowiadają będzie doskonała zabawa, niezabranie cateringu z pysznym jedzeniem i piciem – piwo beczkowe, kiełbaski i karkówka z grilla, wata cukrowa, popcorn, sklepik z napojami i słodyczami.

Dzisiaj od godz. 14 do 17 będzie miał miejsce Turniej Piłki Zespołów 5 – osobowych. Od 16 do 19 dla najmłodszych czekają animacje i zabawy. Następnie wiele konkursów i atrakcji dla dorosłych, a wieczorem Zabawa Taneczna do Białego Rana.

Jeśli chodzi o niedzielę, jak przystało na dzień wolny, będzie to dzień dla rodzin za sprawą Piknika Rodzinnego przy Muzyce Radiowej.

Do Strupiny wszystkich mieszkańców naszej Gminy i nie tylko zapraszają Sołtys Janina Słota wraz z Radą Sołecką, radny Gminy Prusice Wacław Bienias oraz Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz.

|