DZIEŃ DZIECKA POŁĄCZONY Z PIKNIKIEM I ZWIEDZANIEM PAŁACU W BRZEŹNIE

Dorota Leń | Środa 26.06.2013 aktualizacja: 26.06.2013, 21:29
We wtorek 18 czerwca Punkt Przedszkolny w Brzeźnie odwiedziły dzieci z PP w Skokowej razem ze swoimi paniami, opiekunkami i rodzicami z Rady Rodziców. Wspólnie udaliśmy się do pałacu, aby tam podziwiać piękno architektury i zadbanej zieleni.

Gospodarz pałacu ugościł nasze dzieci po królewsku. Przedszkolaki zajadały się pysznościami i piły zdrowy soczek. Po powrocie do przedszkola czekała na dzieci z Brzeźna niespodzianka. Rodzice z PP ze Skokowej zakupili do przedszkola: tory z wagonikami, domek dla lalek, zestawy do zabawy w piaskownicy, zestaw do kuchni, puzzle i gry edukacyjne.


Radości nie było końca. Dzieci z zapałem oglądały prezenty. Następnie wszyscy udali się na plac zabaw, a rodzice przygotowywali w tym czasie kiełbaski, napoje i ciasteczka. Po zabawie dzieci z ochotą zjadły przygotowane danie z grilla. Tym smacznym akcentem zakończył się wspólnie spędzony dzień. 


PRAGNĘ W IMIENIU RODZICÓW, DZIECI, P. EWY I WŁASNYM Z PUNKTU PRZEDSZKOLNEGO W BRZEŹNIE, PODZIĘKOWAĆ PANIOM WYCHOWAWCZYNIOM, OPIEKUNKOM, RODZICOM I DZIECIOM ZA MILE SPĘDZONE CHWILE I ZA „NIESPODZIANKĘ”.


Wychowawczyni- Krystyna Michałowska

|