Drzwi otwarte dla uczniów ze Skokowej i Piotrkowic

Dorota Leń | Piątek 23.03.2012 aktualizacja: 23.03.2012, 19:51
W czwartek 22 marca Publiczne Gimnazjum im. H. Sienkiewicza w Prusicach odwiedzili uczniowie klas szóstych ze Szkoły Podstawowej w Skokowej i w Piotrowicach. Czekało na nich wiele atrakcji i konkursy z nagrodami ufundowanymi przez Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza.

Uczniowie brali udział w zajęciach z: języka niemieckiego, języka polskiego, geografii, fizyki i chemii przygotowanych przez nauczycieli naszej szkoły.

 

Goścmi opiekowali się wolontariusze zwiedzając m. in.: sale informatyczne, bibliotekę, Klub Uczniowski i Salę Tradycji, gdzie wpisali się do wyłożonej Księgi Pamiątkowej.

 

Po zajęciach do przyjezdnych dołączyli uczniowie klasy 6a i 6b, w Sali 60 był przygotowany poczęstunek oraz szereg atrakcji. Było mnóstwo konkursów z nagrodami ufundowanych przez Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza.

Główną nagrodę PSP wygrał Marcin Tomaszewski, uczeń ze Szkoły Podstawowej w Skokowej. Nad przebiegiem konkursów czuwały panie Żaneta Szatkowska-Wolska, Lucyna Zalewska i Wioletta Drząszcz

Pobyt uczniów umilał występ zespołu muzycznego i tanecznego z gimnazjum w Prusicach pod kierunkiem Marty Listwan.

ZS w Prusicach

|