Biegacze znaleźli Mikołaja

Dorota Leń | Niedziela 08.12.2013 aktualizacja: 08.12.2013, 14:19
W II Biegu Poszukiwania Św. Mikołaja w Prusicach w niedzielę 1 grudnia 2013 roku wzięło udział 42 biegaczy, w tym 12 kobiet i 30 mężczyzn. Mimo nieciekawej pogody wszyscy po przebiegnięciu 5 km byli zadowoleni, a na mecie czekał na nich poszukiwany Św. Mikołaj. Najlepsza wśród kobiet okazała się Aneta Kosarzycka ze Żmigrodu, zaś wśród mężczyzna na najwyższym podium stanął Andrzej Hazubski z Trzebnicy.

 

 

 

Najlepsi biegacze to:

W kategorii kobiet:

I miejsce – Aneta Kosarzycka ze Żmigrodu


II miejsce – Anna Hazubska z Trzebnicy


III miejsce – Sandra Szyszka z Prusic

W kategorii mężczyzn:
I miejsce - Andrzej Hazubski z Trzebnicy



II miejsce – Karol Komorowski z Ujeźdzca Małego

III miejsce – Szymon Celmer z Trzebnicy

Na wszystkich biegaczy po zakończonym biegu czekał ciepły posiłek, a także prezenty od św. Mikołaja. Zwycięzcy I, II i III miejsca zarówno w kategorii kobiet, jak i mężczyzn otrzymali nagrody rzeczowe oraz dyplomy, a na pozostałych uczestników czekał dyplom za udział w biegu oraz drobny upominek od Mikołaja.

 


Wszystkim biegaczom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w bieganiu, a kolejne Poszukiwanie Świętego Mikołaja w Prusicach już za rok!!!

 


 

Klasyfikacja ogólna biegu:

LP.

IMIĘ

NAZWISKO

MIEJSCOWOŚĆ

CZAS

ZAJĘTE MIEJSCE

1

Andrzej

Hazubski

Trzebnica

17:58

1 M

2

Karol

Komorowski

Ujeździec Mały

18:04

2 M

3

Szymon

Celmer

Trzebnica

18:04

3 M

4

Michał

Klimkowski

Żmigród

18:44

4 M

5

Jakub

Kramarz

Prusice

18:57

5 M

6

Wiktor

Janiszewski

Milicz

19:06

6 M

7

Marcin

Stefaniak

Pęgów

19:34

7 M

8

Artur

Wojtaszek

Żmigród

20:19

8 M

9

Dominik

Nietreba

Trzebnica

20:24

9 M

10

Paweł

Fiet

Trzebnica

20:38

10 M

11

Łukasz

Hazubski

Trzebnica

20:48

11 M

12

Dominik

Borkowski

Żmigród

21:08

12 M

13

Tomasz

Smereka

Milicz

21:14

13 M

14

Patryk

Dominas

Głuchów Górny

21:16

14 M

15

Dariusz

Nietreba

Trzebnica

21:31

15 M

16

Grzegorz

Wysopal

Warzęgowo

21:58

16 M

17

Łukasz

Żmurko

Żmigród

22:27

17 M

18

Daniel

Andrzejewski

Żmigród

22:27

17 M

19

Aneta

Kosarzycka

Żmigród

22:35

1 K

20

Konrad

Radek

Wszemirów

23:00

19 M

21

Krzysztof

Kasza

Wszemirów

23:20

20 M

22

Łukasz

Szachniewicz

Gąski

23:25

21 M

23

Anna

Hazubska

Trzebnica

23:28

2 K

24

Robert

Lewandowski

Skokowa

23:32

22 M

25

Sandra

Szyszka

Prusice

23:38

3 K

26

Dawid

Szpigiel

Trzebnica

23:39

23 M

27

Rafał

Pawlicki

Kopaszyn

24:50

24 M

28

Iwona

Cap - Bagińska

Skokowa

25:40

4 K

29

Łukasz

Bagiński

Skokowa

25:40

25 M

30

Kinga

Mazur

Trzebnica

25:47

5 K

31

Tomasz

Sokołowski

Wilczyn

26:07

26 M

32

Bartosz

Śliwiński

Trzebnica

27:22

27 M

33

Waldemar

Piekarski

Komorowo

27:29

28 M

34

Sylwia

Saladra

Górowo

27:38

6 K

35

Renata

Mierzwa

Prawocice

27:38

6 K

36

Tomasz

Saladra

Prusice

28:14

29 M

37

Barbara

Krakowiak

Trzebnica

28:31

8 K

38

Paulina

Śliwińska

Trzebnica

28:31

9 K

39

Dorota

Trzaskacz

Trzebnica

29:44

10 K

40

Zdzisław

Domagała

Prusice

34:05

30 M

41

Marta

Reuter

Golędzinów

34:17

11 K

42

Magdalena

Darowska

Księgnice - Trzebnica

34:26

12 K

 

 

|