Bezpłatne Punkty Przedszkolne w Gminie Prusice ruszają od maja 2013 roku

UMiG Prusice | Środa 23.01.2013 aktualizacja: 27.05.2014, 14:45
Aby jak najlepiej przygotować swoją pociechę do rozpoczęcia nauki w szkole, należy dać dziecku szansę rozwoju w grupie, oraz poznawania nowych rzeczy, dlatego Gmina Prusice w trosce o najmłodszych, uruchamia dwa dodatkowe punkty przedszkolne.

Jeden z nich zostanie uruchomiony w Brzeźnie, drugi w Strupinie. Jest to okazja na bezpłatną edukację dzieci. Punkty ruszą w maju 2013 roku. Oprócz edukacji przedszkolnej, dzieci będą miały zapewnioną opiekę logopedyczną, oraz psychologiczną. W ramach realizacji projektu, zaplanowane są wycieczki realizujące program „poznaj swoje okolice”. Ponadto dzieci pojadą do teatru. Punkty przedszkolne czynne będą od godziny 7:00 do 12:00. W tym czasie będą miały zapewnione dwa posiłki, oraz opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej.

Wszystkich zainteresowanych zapisaniem dziecka do Punktu Przedszkolnego zapraszamy do złożenia deklaracji i oświadczeń. Dokumenty można pobrać w UMiG Prusice w pokoju nr 11 u p. Magdaleny Seredyńskiej, tel. (71) 312 62 24 wew.88

Dokumenty można również pobrać w wersji elektronicznej:

- DEKLARACJA UCZESTNICTWA  DZIECKA W PROJEKCIE

- DEKLARACJA UCZESTNICTWA RODZICA W PROJEKCIE

OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA PROJEKTU DZIECKA O WYRAŻENIU ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

- OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA PROJEKTU RODZICA O WYRAŻENIU ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

|