BĘDZIE TRUSKAWKOWO WE WSZEMIROWIE

Dorota Leń | Czwartek 14.06.2012 aktualizacja: 14.06.2012, 20:23
Sezon Truskawkowy powoli dobiega końca, jednak nie we Wszemirowie. Już w najbliższą sobotę 16 czerwca od godz. 15 przy świetlicy wiejskiej odbędzie się Biesiada Truskawkowa na którą Organizatorzy bardzo serdecznie zapraszają.

W programie zaplanowano wiele atrakcji, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Wśród bloku rozrywkowego dla najmłodszych przewidziano malowanie twarzy, zajęcia plastyczne, tory przeszkód, kalambury oraz rzutki elektroniczne. 

Na godz. 19 zaplanowano MISTRZOSTWA WIOSKO w przeciąganiu liny, podnoszeniu ciężarka oraz piciu piwa przez słomkę na czas.

Jednak emocje sięgną zenitu równo o godz. 20.45, gdy się rozpocznie MECZ POLAKÓW O WSZYSTKO czyli mecz Polska - Czechy na Stadionie we Wrocławiu. 

Na biesiadzie truskawkowej nie zabraknie konkursu na najlepsze ciasto truskawkowe, a także licytacja przedmiotów, z której dochód zostanie przeznaczony na remont Kościoła p.w. Św. Piotra i Pawła w Pawłowie Trzebnickim. 

Organizatorami imprezy są: Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Prusicach oraz Stowarzyszenie "Pozytywnie Nakręceni z Wszemirowa". 

|