BĄDŹ WSPÓLNIE Z NAMI W MOBILNEJ STREFIE KIBICA!!!

Dorota Leń | Wtorek 19.06.2012 aktualizacja: 19.06.2012, 06:34
Dzisiaj – tj. wtorek 19 czerwca w godz. 15 – 23 na prusicki Rynek zawita Mobilna Strefa Kibica, w której oprócz wielkich emocji sportowych nie zabraknie atrakcji dla całych rodzin, konkursów z nagrodami, meczy i rywalizacji sportowej, a także kuchni kibica. Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz bardzo serdecznie zaprasza wszystkich do Mobilnej Strefy Kibica.

Mobilna Strefa Kibica w Prusicach zostanie rozłożona w Rynku od ulicy Jana Pawła II i Czerwonego Krzyża.

– Wszystkich zainteresowanych do Mobilnej Strefy Kibica zapraszamy już od godziny 15 – podkreśla włodarz Gminy dodając: – Zostanie zorganizowany szereg atrakcji i konkursów dla dzieci i młodzieży, które przeprowadzą główni sponsorzy mistrzostw.

W ramach Mobilnej Strefy Kibica  do Prusic zawitają promocyjne ciężarówki: Biedronki, Carlsberga, RMF FM, KIA MOTORS POLSKA i innych Partnerów projektu FAN CITY TOUR, który odwiedzi Prusice we wtorek 19 czerwca.

W ramach konkursów w Mobilnej Strefie Kibica odbędą się:

Konkurs 1.  MEGA Puzzle RMF FM. Układanie mega puzzli na czas.

Konkurs 2. SHARP/RTV EURO AGD konkurs żonglerki. Na scenę wychodzi kilku śmiałków i w kilku seriach wykonuje żonglerkę piłką nożną. Pierwsze 2 serie to rozgrzewka a 3 seria jest liczona.

Konkurs 3. KIA MOTORS POLSKA. Konkurs na wiedzę o samochodzie. W każdej strefie kibica jest samochód KIA (albo na terenie samej strefy lub tuż za jej granicami). Grupa 5 śmiałków wchodzi do samochodu i ma 3 minuty na jego „poznanie”(można otworzyć bagażnik, maskę, etc.) i wracają na scenę. Następnie animator zadaje pytania.

Konkurs 4. BIEDRONKA. Konkurs na wiedzę o Polskiej reprezentacji. Na scenę zaproszonych jest kilku śmiałków pojedynczo (lub może być kilka drużyn po 3-5 osób). Na ekranie diodowym ułożone są puzzle z logo sieci sklepów Biedronka, które zakrywają fotografię jednego z piłkarzy naszej reprezentacji .Animator przy pomocy pilota usuwa jeden z puzzli jednocześnie przytaczając różne informacje o tym piłkarzu (dotyczące jego kariery, wieku, osiągnięć, ciekawostek z życia osobistego). Zadaniem osoby (lub drużyny) jest odgadnięcie nazwiska piłkarza zanim pojawi się kompletna fotografia.

Konkurs 5. CARLSBERG pod hasłem „Damy radę”(tylko od 18 lat). Konkurs na prawdziwego kibica Carlsberga. Na scenę zaproszonych jest kilku śmiałków powyżej 18go roku życia (lub kilka drużyn po 3-5 osób). Jest również przygotowany kosz pełen rekwizytów kibica (czapek, koszulek, kapeluszy, gwizdków, trąbek, farb do malowania twarzy, szalików, szarf, flag). Są to rekwizyty zarówno z motywami polskiej reprezentacji narodowej jak i  barw oraz motywów Carslberga. Ochotnicy mają 3 minuty żeby się przebrać, pomalować i zaprezentować z okrzykiem prawdziwego kibica Carlsberga. Następnie animator wyłania zwycięzcę (lub zwycięską drużynę) na podstawie głośności aplauzu publiczności dla każdego z uczestników. Używa swojego ramienia jako wskaźnika głośności.

Konkurs 6. POLSKA ORGANIZACJA TURYSTYCZNA. Animator zadaje 1 proste pytanie dotyczące Polski, miasta lub regionu.

Konkurs 7. Konkurs KUCHNIA KIBICA. Animator zaprasza kilku śmiałków. Na podstawie opisu dań, produktów i gustów charakterystycznych dla kuchni danego kraju trzeba odgadnąć o jaki kraj chodzi (kraje których reprezentacje startują w Euro 2012).

ANIMACJA 8. ŚLUBY KIBICA.  Zapraszamy chętne pary (młodzież i dorośli) do wzięcia fikcyjnego ślubu kibica podczas niepowtarzalnego wydarzenia, jakim są mistrzostwa Euro 2012. Animator przebrany w zabawny strój również dekoruje parę młodą (meloniki, wąsy, welon, ale i atrybuty kibica: pomalowana twarz, szalik, etc ). Okazja do filmowania i robienia pamiątkowych zdjęć.

W Mobilnej Strefie Kibica będzie można się coś napić i dobrze zjeść.

Burmistrz Igor Bandrowicz bardzo serdecznie zaprasza do wspólnego oglądania dwóch meczy we wtorkowe popołudnie i wieczór Anglia - Ukraina oraz Szwecja – Francja.

WIĘCEJ INFORMACJI NA WWW.FANCITYTOUR.PL

|